Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jàrt màr ùgy vki,hogy lombik...

Jàrt màr ùgy vki,hogy lombik beültetès utàni napon felbukott valamiben?

Figyelt kérdés
Vacsora kèszìtès közben bèna voltam ès megbuktam egy zsugor vìzben, amit nem vettem hìrtelen èszre.Nem estem el,hanem a jobb làbamra èrkeztem talppal, csak fèlek, hogy a ràzkòdàs miatt bajt csinàltam 😥😢Volt màr valaki ìgy ès mègis sikerült?

2023. máj. 4. 21:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Én tökre értem, hogy lombiknál mindenki mindenen is parázik, de gondolkozz logikusan. Miben különbözik maga a beágyazódás a spontán terhességtől? Akkor már ugyanaz történik. Annyi különbséggel, hogy nálad biztosan jók a körülmények, pl.megfelelő vastagságú endometrium, ami spontánnál nem biztos. Na, most spontánnál olyankor még senki nem tudja, hogy elkezdődött valami, tehát megbotlik, rázkódik, fejen áll stb. Mégis beágyazódik, ha ezen múlna, már rég kihaltunk volna.
2023. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem ezen múlik, ne aggódj :) Szorítok, hogy sikerüljön és szép, egészséges kisbabátok szülessen.
2023. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan. Ezen semmi nem múlik. Nyugi. Sétálj nagyokat a szép időbe. Mást nem tehetsz. Ne ülj sokat és ne feküdj egész nap.
2023. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem feküdj le és ne is kelj fel az esedékes menzeszig. Levegőt se nagyon vegyél csak esetleg minden másodikat, az a biztos.
2023. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen mindenkinek,aki normàlisan vàlaszolt 🙂 Csak tènyleg annyira mondjàk,hogy hàt amikor nem feküdte vègig azt a hàrom hetet ,akkor nem sikerült ,jajj ne hogy hajoljon az ember, mert nem fog beàgyazòdni.Ezèrt is gondoltam,hogy ha ezektől elvileg nem megy vègbe a beàgyazòdàs, akkor mi van ,ha èn ennyire erőteljesen megbotlottam.De akkor csak tùlparàztam 🤦‍♀️

Mègegyszer köszönöm tènyleg a nyugtatò szavakat ès a jò kìvànsàgokat😘😘

2023. máj. 5. 07:58
 16/32 anonim ***** válasza:
92%
A legrosszabb, ha végig fekszel. A vérkeringésnek nem tesz jót. Ne emelj nehezet, ne most kezdj edzeni járni, de setálni, tenni venni nyugodtan lehet.
2023. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%

Az első lombik beültetésem után 2 nappal elájultam a konyhában, ráestem a kukára, ami összetört. A karom lila foltos lett.


A második lombiknál szintén 2 nappal beültetés után megint elájultam a konyhában (a progeszteron okozott nekem iszonyat alacsony vérnyomást), nekiestem az asztalnak, szétvertem a homlokon, amit a sürgősségin varrtak össze 6 öltéssel. Volt koponyaröntgenem is. A beültetésre való tekintettel kaptam mellényt.

Ez a beültetés sikerült, 2 hónapos a fiam. Szóval nyugi! 😁

2023. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
17. Wow, kalandos. Kösd fel a gatyád, mert tuti olyan lesz a kis zsivány, ahogy indult az élete 🤣🤣🤣
2023. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

#18


Mikor 1 órán át varrt az orvos szülés után (kifelé is rombolt 😆), mondtam neki, a terhességem varrással kezdődött, varrással zárult.


Aztán az aranyóra utáni első zuhanyzáskor 3x ájultam el a nővérek nagy ijedelmére, de ott nem szereztem újabb sérülést. Szóval még az ájulás is megvolt a végére. 😁 Én már csak röhögtem magamon kínomban.

2023. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Az igen 😅 akkor kemèny,kitartò kislegèny 🥰gratulàlok😘
2023. máj. 5. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!