Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Női sorstársak válaszolnátok?

Női sorstársak válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy előbbi kérdésemre nagyon jó választ adtatok és segítséget köszönöm szépen. Az újabb kerdesem az lenne, hogy.. vagyis kezdem az elejétől 25 éves lány vagyok a párommal 2 éve próbálkozunk a kisbabával. De nem jön össze, kiderült, hogy nem reped meg a tüszőm, és el szeretnek menni egy magán orvoshoz, egy vérvételre, hogy kiderítse mi az oka annak, hogy nem tud megrepedni.. az a baj, hogy az orvos aki megállapitotta, hogy nincs tüszőrepedesem már nem érem el. És nem tudom pontosan milyen vérvételre kellene mennem. Ti akik voltatok ebben a helyzetben segitenétek? Ilyenkor mit kell kivizsgáltatni/ nézetni a vérből? Pajzsmirigy stb? Előre is köszönöm

2023. jún. 29. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Elmész a másik orvoshoz, elmondod neki, hogy mi a probléma és tovább fog irányítani, ahová kell.
2023. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a dolgokat nem neked kell megmondani, hogy nézzék meg. Elmondod a panaszodat, és az orvos eldönti, hogy milyen értékekre kíváncsi.
2023. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De egyben igazatok van. Vissza olvastam amit írtam, és nagyon érthetetlen volt a megfogalmazás, de munkába voltam. Mindegy véleményem szerint ember emberrel akkor sem beszélhet így ahogy ti lereagáltátok ezt az egészet.
2023. jún. 29. 13:14
 4/8 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm!
2023. jún. 29. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ennél sokkal durvább helyesírási hibákkal szoktak itt írni egyesek. Abszolút érthető ahogy meg van fogalmazva és le van írva. De a kötekedés nyilván minden boldogságod.

Kérdező, elmész egy maganorvoshoz, viszed az eddigi leleteidet, elmondod, amit eddig mondtak neked, és ő majd tudja hogyan tovább. Kitartást :)

2023. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
PCOS-ed van. Új nőgyógyász majd segít.
2023. jún. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2023. jún. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyat dokit javaslok, aki endokrinológus és nőgyógyász is egyben. Ha magánban gondolkozol akkor Endocare-nél Dr. Blaskó Ervint ajánlom. Nekem mondjuk pajzsmirigy alulműködésem és enyhe IR-em van, amitől hol volt peteérésem hol pedig nem. Online is lehet hozzá időpontot foglalni, de gyorsan fogynak a helyek.
2023. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!