Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem jön össze a baba?...

Miért nem jön össze a baba? Kik járnak hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Februárban volt egy missedab.

Azóta nem tudok teherbe esni és nem értem miért:( voltam orvosnál minden rendben volt. Most október 6.án 16 mm petét látott azt mondta vasárnap v hétfőn legyünk együtt.. persze előtte is voltunk és utána is ..azóta eltelt 10 nap és ma rózsaszín maszat van. Hétvégére biztos megjon:(

Van valami olyan vitamin vagy tea ami nektek bevált? Hátha segit



2023. okt. 19. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

A sztresszmentesség válik be!

Nekem egyébként segített a Trimeszter terhesvitamin,valószínü kevés vitamin volt aszervezetembe mert pár hét szedés után öaszejött a baba

2023. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
My inositol enyhe hormon zavarban segített.
2023. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem kemény diéta edzésekkel meg gyógyszerrel. Annak is kellett vagy 8-9 hónap. Sajnos elég csúnya IR-em lett. Mikor elkezdtünk próbálkozni, persze nem gondoltam, hogy gond lehet, de 1,5 év sikertelenség után volt egy jó alapos hormonos vérvételem.
2023. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Érdekelne miért lepontozva az ami nekem segített? 🙄😂
2023. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok? Hány évesek vagytok? Volt egy spontán terhességed, az mindig reményre ad okot.


Magas dózisú D vitamin + egy terhesvitamin (a legtöbb márkának van olyan, amit a teherbeesés előtt lehet szedni) vagy folsav, ez utóbbi az igazán fontos a terhesvitamintól, egészséges, kiegyensúlyozott étkezés, rendszeres testmozgás, megfelelő mennyiségű és minőségű alvás, és hát igen, minél kevesebb stressz (ami tudom, hogy nehéz ha ebben van az ember).


Általánosságban 1 év sikertelen próbálkozás után kezdik a vizsgálatokat (petevezeték átjárhatósági, hormonpanel, terheléses cukor, férjednek spermaanalízis és hormonvizsgálat, ezek a minimum vizsgálatok), ez nálatok februárban lesz. Próbálj meg a következő hónapokban az ünnepekre koncentrálni, utazzatok el pár napra ha tehetitek, esetleg az ovulációd környékén, próbálj meg minél kevesebbet arra gondolni, hogy na vajon most sikerült-e.


Kitartás, türelem! :)


4-es: mert neked enyhe hormonzavarod volt, neki meg nem tudjuk van-e, tehát ne ajánlgasd neki.

2023. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez egy vitamin, tehát kárt nem tesz. 😊
2023. okt. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok. Most rendeltem vitamint és méhpempőt. Remélem segit.

Vérvétel jo nincs hormon probléma se.

2023. okt. 20. 05:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lepontoznak, amikor leírom 🙈, de nekünk gyógyfürdő segített. 4 év után spontán fogant a babánk.


Mondjuk nálunk kiderült egy csomó probléma: IR, pajzsmirigy alulműködés, elzáródott petevezetékek, mióma, teratozospermia.


Nálunk pl.pont a stressz mentesség nem ért semmit. Amíg csak utazgattunk, nyaralgattunk, vártuk a csodát, addig semmi nem történt. Soha egy halvány pozitívat nem teszteltem. Amikor meg belefogtunk a költözésbe, munkahelyet váltottam, minden másnap sírtam, annyi stressz ért, abban az időszakban jött össze. 🤷

2023. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem az elvonatkoztatas segített. 2 év után sikerült, amikor teljesen más dologgal voltam elfoglalva (munka). Drukkolok neked!


Még annyi, hogy egy barátnőm azt mondta (sajnos volt egy megszakitasom előtte, valószínűleg lelkileg nem voltam rendben azért is kellett ennyi idő), hogy mostmar engedd meg magadnak, hogy teherbe ess és babátok legyen. Nem tudom hogy a szavai segítettek e, de én is ezt tudom csak mondani, ne gorcsolj ra, ne csak ezzel foglalkozz, próbálj másra fókuszálni és engedd meg magadnak,hogy sikerüljön!

2023. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8 honap utan már elengedtem a dolgot .. egy próbát teszek még a méhpempővel meg vitamin ha igyekszem lesz akkor nem akarok tovább lelkileg havonta osszeomlani
2023. okt. 22. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!