Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek az x-epil...

Mi a véleményetek az x-epil terhességi tesztről?

Figyelt kérdés
Annyi lenne igazábol a kerdesem hogy kinek hogy vált be,én vettem eggyet full negativ de viszont a rendszeres menstruációm ami mindig pontosan jön késik. Gyakori vizelési ingerem,reggeli rosszuléteim,erősebb folyásom, és fáradékonyságom van. Szerintetek peobaljak uj tesztet más márkából vagy ez nem terhesség? (Túl vagyok már 3 kémiain🙁)

2023. okt. 30. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha a tüneteket terhesség okozna, kimutatna a leggagyibb teszt is.

Amúgy nekem az x-epil mindig valós eredményt mutatott (ahogy egyébként az összes többi is).

2023. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam itt gyakorin hogy volt akinek hamis eredményt mutatott azért is kérdeztem rá
2023. okt. 30. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Tutin kimutatja a terhességet, ha a tesztelő alany terhes. Ennyi. Ez tény, nem vélemény.

Vélemény az, hogy esztétikus-e a csomagolása.

2023. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy 10-est,csinálj azzal, az érzékenyebb. Nekem a késés napján esti 8-as vizeletből már mutatta a lányomnál az x-epil.
2023. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A terhes tünetek kb a 6. héttől kezdődnek, amikor meg már olyan magas a hcg, hogy a leggagyibb teszt is mutatná.

Nekem egyszer volt egy teljesen üres xepil tesztem (tehát kontroll csík nélkül, érvénytelen volt), azon kívül mindig pozitív volt, ha terhes voltam, már elmaradt menzesz előtt is pár nappal.

2023. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az x epil 4 nappal mensi előtt + volt amikor terhes voltam, még ha kémiai is lett derengett rajta valami
2023. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az xepil még 6 hetesen reggeli vizeletből is halványka Lett, pedig előtte való napon hallottuk a szívhangot először. Szóval nekem nem jött be.


Azóta is minden rendben, már a 22. hétben vagyok.

2023. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!