Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petesejt leszívás eltolása...

Petesejt leszívás eltolása lehetséges?

Figyelt kérdés
12.ik napon vagyunk most hosszú protokollban, 4 tűsző van, 8-9 mm-esek. Jövő kedden kell visszamennem (péntek van ma), de sajnos jövőhét második felében férjem nem lesz itthon, 2 hónapja foglalt üzleti útra megy. Ha netalántán pont akkora kellene leszívni, akkor ki lehet tolni a leszívást azutáni hétfőre? Járt már valaki hasonló cipőben?

nov. 17. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokival beszélj, de a petesejt kiszabadul, azt nem tudod leállítani, míg a férfi anyagát letudják fagyasztani, vagy nem tudom de azzal inkább tudnak valamit csinálni.
nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet eltolni és ilyen esetben nem hiszem, hogy fagyasztanak spermát, egy üzleti út nem egeszségügyi indok.


Ha úgy jön ki a leszívás akkor vagy elengeditek ezt a ciklust és nem mész el leszívásra vagy a férjed engedi el az üzleti utat.

nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
De ezt 2 hónapja tudjátok, feleslegesen keztétek el a hónapot.
nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet eltolni. Nem is értem minek kezdtetek most.

Kérdezzétek meg, hogy leadhatja e előbb az anyagot és lefagyadztják.

nov. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eltolni ezt nem lehet.

Esetleg párod előbb leadhatja a "katonákat" de ezt az orvossal kellene megbeszélni hogy ő mit javasol.

Visszont ha tudtátok előre hogy elutazik akkor valóban ki hagyhattátok volna ezt a ciklust.

nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek aki a kérdésre válaszolt.


A tisztán látás végett, 2 hónappal ezelőtt teljesen ideálisnak tűnt az időpont, korábbi tapasztalataink alapján is. Alapból késett 1 hetet a menstruációm, így a gonapeptyl injekciózás 7 nappal tovább tartott. Plusz korábban a 16.ik napon volt leszívás, ezúttal biztosan nem lesz, mert nem fejlődnek úgy a tűszők. Ezt 2 hónappal előre nem tudtuk, ha úgy alakul minden mint a korábbi esetnél akkor már megtörtént volna a leszívás 5 napja, és már a beültetésen is túl lennénk. Aki ezt 2 hónapra előre megmondja az sürgősen kezdjen el lottózni.

nov. 18. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol vagytok, de a klinikán kérdezzétek meg, mert van ahol lehet előtte spermát fagyasztani, a leszívást nem lehet eltolni.
nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!