Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ért valaki a missed ab szövett...

Ért valaki a missed ab szövettani eredményhez? Lentebb csatolom

Figyelt kérdés

[link]


Nem igazán értem,tudja valaki mit jelent?


nov. 22. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra. Missed ab, ennyi. Nem találtak semmi rendelleneset.
nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha a magzattal nem volt semmi gond, akkor akár hormonprobléma is okozhatta, ilyeneket vizsgáltak?
nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vizsgáltak semmit. Azt mondta a doki,hogy ha lesz 3 vetélés majd utána. Magánba majd elmegyek vérvételre
nov. 22. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el. Én amúgy nem értem az orvosokat, azért ha van az embernek van mondjuk IR, PCOS, pajzsmirigy eltérés vagy akár csak progeszteronhiánya már hiába esik teherbe, nem marad meg a baba. Nem értem ezeket miért veszik ennyire félvárról. Én a helyedben magánban csináltatnék egy teljes hormonpanelt. Annyira nem drága, viszont sok mindent látni belőle. Ennyire nem szabadna félvárról venni, hogy jól van, gyakran előfordul... Talán ha kiderítenék az okokat kb fele ennyi vetélés lenne, ugyanis nem igaz, hogy nem lehet mit tenni, ha anyukával van valami vagy hormonhiány okozza igenis megelőzhető lenne
nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!