Van olyan nő ki gyereket szeretne de kapcsolatot nem?

Figyelt kérdés
nov. 25. 05:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.
nov. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nővérem. Folyton utolsó patkányokkal jön össze, próbálja magát teherbeejtetni, de neki csak lombikkal lehet gyereke, és már kettőt rá is vett a lombikra, de mindkettő otthagyta őt két kezelés közt. Örökbefogadni meg nem tud egyedül.
nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én.

#2! Nem tudom, nővéred hol lombikozott, de Magyarországon nem lehet csak úgy pasit vinni, tehát mindkettővel legalább hivatalosan élettársi kapcsolatban kellett lennie. Vagy külföldön volt. Vagy kamu. Ennél jóval egyszerűbb egyedülállóként donor spermával. Bizonyos kor fölött ezt Magyarországon is megteheti.

nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Élettársi kapcsolatot kötöttek csak ezért. De ezek nem normális emberek voltak, belementek a gyerekcsinálásba, mert a nővérem cserébe fizette az albérletüket. #2
nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4! Ja, értem. Üzenem a nővérednek, hogy ennek egyszerűbb és olcsóbb módja is van.

#3

nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem jobb, ha ezt nem tudja. :D Amíg nem tud egy fokkal felelősségteljesebben gondolkodni, addig ne legyen gyereke. Fogalma sincs, hogy hogy kell gyereket nevelni, csak látta tiktokon, hogy lehet rájuk cuki ruhát adni és tartani kell nekik a cumisüveget.
nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!