Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hashimotosok! Barátcserjét...

Hashimotosok! Barátcserjét lehet szednünk?

Figyelt kérdés
Kezdődő hashimotom van, nincsenek hatalmas eltéréseim még összességében a doki szerint, referencia alatti anti tg pozitivitás van nálam 4 alatt vagyok 3,7 lett a legutóbbi értékem.Normoxilt kell szedjek eddig.TPO-m 0,7 ami brutális alacsony..Miómám van.Ami most összement 1 centit.Azt olvastam hogy a barátcserje jó a progira és prolaktinra ösztrogén dominancára és a hashimotora.Valóban jó lehet? Érdemes lenne szednem?

jan. 16. 10:25
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, feltétlen, párom Hashimoto-s és azt használja, úgy rendbehozta a hormonjait, hogy csak hihetetlen, az endokrinológusa javasolta, bár ő a bőrre kenhető változatot használja, az állítólag jobb, de sok idő kell hozzá.
jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,megpróbálom.Köszönöm :)
jan. 22. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Tudnátok még erről bővebben is írni? Kérdező, Te is és #1. hsz. is?


#1. Szabad kérdezni tőled? És ha igen, akkor itt vagy inkább privátban?


Olyasmi érdekelne, hogy ki az illető endokrinológus, férjed milyen étrendet tart, pl az AIP-t tartja? Vagy elég volt a barátcserje?


És hol vettétek a barátcserjét (krémet)? Márkanév? Minden részlet érdekel, jó lenne, ha írnátok!


Köszönöm szépen előre is!

ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Én nem szedtem végül,mert hormont szedek PM alulműködésre.És most clostylbegitet is szval nem merem nehogy bezavarjon.

Herbáriában vettem a kapszulát azt nem tudom hogy ott lehet e krémet is.

Sok sikert kívánok!

ápr. 8. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
#4. Szia! Köszönöm szépen, hogy írtál! Nagyon rendes tőled. Gyógyulást kívánok Neked!
ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!