Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bemfola injekciótól mellfeszülés?

Bemfola injekciótól mellfeszülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ciklus 10.napján vagyok. 3.-tól 7.-ig napig clostilbegytet szedtem napi 2x1-et, ez mellé 5.7.9.11.napon Bemfola 75NE inj. Jelenleg mellem nagyon feszül, fáj, érzékeny. Okozhatja a bemfola injekció ezeket a mellékhatásokat? Illetve csináltam ma egy LH tesztet, ami full negatív volt. Holnap megyek UH követésre. Szerintetek ez a hónap is kuka? :(

febr. 8. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Closty és Bemfola mellé nem volt folyamatos uh követés és tüszőrepesztő injekció?
febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, azt mondta az orvos ciklus 12.napján lesz pé UH, az szombat lenne, így 11.napon holnap lesz UH.
febr. 8. 19:16
 3/10 A kérdező kommentje:
LH tesztnek jól gondolom már mutatnia kellene valamit?
febr. 8. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem
febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok voltam tegnap UH követésen. Jobb oldalon 15mm bal oldalon 11mm és 13mm domináns tüsző látható.(11.napon) Doki javaslatára holnapi napon nyomnom kell még egy adag Bemfolát. Hétfőn kontroll és, ha elérte a 15mm-es a 20mm-t, akkor kapok HCG alapú tüsző repesztőt. Az endometium 9.5mm. Szerintetek ebbōl lehet még babó?
febr. 10. 07:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze
febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha hétfőn beadom a tüszőrepesztőt, akkor mennyi idő után fog repedni kb? Mikor legyünk együtt? Milyen időközönként?
febr. 11. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:
36 óra elteltével reped de a doki biztos mindent elmond majd.
febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 11. 16:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok gondoltam leírom ma volt UH-n és mind két oldalt domináns tüsző 20mm 24 óra múlva nyomom a tûszőrepesztőt. Endometrium 12mm :) remélem ebből mâr tényleg lesz valami :)
febr. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!