Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddöségi kivizsgálás,alatt...

Meddöségi kivizsgálás,alatt volt olyan akinek inszem vagy lombik nélkül is sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy például petevezeték elzárodás után átjárhatóvá tették vagy valami hasonló ami miatt nem kellett a mesterséges megtermékenyités?

febr. 29. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem menet közben jött össze, inszemre készültünk.

Volt HYSOSY meg a világ összes vérvétele, cikluskövetés, endokrinológia..

De nálunk nálam IR, a férjemnek meg nagyon durva Hashimoto derült ki menet közben. Mindketten kaptunk gyógyszert, szerintem ez oldotta meg végül.

febr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmék már örökbefogadtak egyet, és utána sikerült spontán. Nem derült ki, hogy mi miatt sikerült.
febr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kivizsgálás után volt egy kémiai terhességem. Utána úgy döntöttünk megis próbálkozunk még spontán, ha egyszer összejött összejöhet mégszer alapon... Fél évvel később mentünk vissza lombikozni, a lombik sikertelen lett. Utána megműtöttek endometriózissal és rögtön teherbe estem spontán, problémamentes terhességből, komplikáció mentes szülésből született egy nyugis, jól alvó kisfiam.
febr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első sikertelen inszem utáni hónapban sikerült spontán :)
febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk 3 év, 2 sikertelen inszem után spontán sikerült, pont indultunk volna lombikra
febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 sikertelen inszem, 12 belültetés után sikerült spontán. Elvileg el volt záródva a petevezetékem...
febr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van ilyen, de ez rád nézve semmit sem jelent.
febr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!