Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek az alábbi informác...

Szerintetek az alábbi információk alapján jók leszünk csütörtöki inszeminációra? Részletek a leírásban!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első inszemináció előtt állunk, ne haragudjatok, ha bugyuta a kérdés. 🫣

11 este kellett szúrnom a Bemfola 75-öt a ciklusom 2. napjától kezdve.

Ma reggel (kedd), ciklusom 13. napján volt a második ultrahangom és az alábbi eredményeim vannak:

Jobb oldal: 1x21 mm, 1x18 mm

Bal oldal: 1x19 mm, 2x15 mm

A tüszőket látva azt mondta először a doki, hogy ne is várjunk vele csütörtökig, holnap (szerdán) legyen meg az inszemináció. Aztán jeleztem neki, hogy tegnap (hétfő) este volt együttlét, mert első ultrahangon így kérte az orvos. Ebben az esetben viszont azt mondta, hogy maradjunk mégis a csütörtöki inszeminációnál.

Ma (kedd) este 21:00-kor kell szúrni az Ovitrelle 250-et és csütörtök reggel 07:45-re kell mennünk a meddőségibe.

Ezek alapján jó esélyekkel indulunk? Kicsit elbizonytalanított a doktor úr, hogy a tüszőket látva ő a holnapi napot javasolta volna inkább.

Előre is köszönöm a segítséget! 🫶🏼



márc. 12. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért feltételezed, hogy én vagy bárki más jobban tudja ezt mint az orvosod aki irányítja a kezelést és ő ultrahangoz?

Ezt az internetes információ gyűjtést nagyon gyorsan felejtsd el.

Ha én most azt mondom biztos nem fog sikerülni, ez így nem jó akkor azt elhiszed?

Hidd el ha csak egy fél információt is kapsz ami elbizonytalanít akkor előbb utóbb bele bolondulsz ebbe.

Ne itt kérdezz hanem ott kell kérdezni az orvostól. És bízni benne , magatokban, hogy sikerül.

Tapasztalatból beszélek. Ne is netezz ilyen témában.

Most volt lombikunk, és az itt olvasottak 99% nem volt igaz, téves információ volt.

márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
3 ekkora tüszővel, meg 2 15 mm-essel szerintem le kellett volna fújni ezt a ciklust.
márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es,miért kellett volna? Azért kérdezem, mert nem értek hozzá (semennyire) és tényleg érdekel.
márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl sok. Két érett tüsző felett nagymértékben nő az ikerterhesség kockázata. Én láttam már ilyen okoskodásból (ott meg inszem sem volt, csak gyógyszeres stimuláció) hatos ikerterhességet.
márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
márc. 12. 17:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tüszőméreteket olvasva azt hittem az lesz a kérdés lefújják-e. Ennyi érett tüszővel szerintem nem szokták megcsinálni az inszemet. Azt nem tudom hogy ilyenkor nem lehet-e inkább áttérni lombikra és leszívni őket, ha már ott vannak ennyi...
márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Látod, kapod a félinformációk után a rémisztgetést orvosi diploma nélkül. Kell ez neked?

Megmondtam, hogy csak kiborítod magad aztán nem is úgy van. Most már gyomorgörcsöd is van.

Az orvosod tudja mit csinál, bízz benne, minden rendben lesz.

márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen, látom. Azt is tudom, hogy senki sem akar nekem rosszat.

Igazából 4 orvos látott már az elmúlt pár hétben, mert bármikor jövök a meddőségibe, mindig más vizsgált. Így a bizalom feléjük is nehéz.

márc. 12. 17:25
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell elhinned hogy bármelyik orvos jobban ért hozzá mint itt látatlanban bàrki. Ő látja az ultrahangon, ő tanulta x évig.

Itt mi csak olyan infókat adhatunk, hogy nálunk mi volt, de 100% hogy nálad máshogy van. Hagyd abba a netes infószerzést és bizakodj hogy sikerül.

márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd számolj be az eredményről :)
márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!