Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek az alábbi informác...

Szerintetek az alábbi információk alapján jók leszünk csütörtöki inszeminációra? Részletek a leírásban!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első inszemináció előtt állunk, ne haragudjatok, ha bugyuta a kérdés. 🫣

11 este kellett szúrnom a Bemfola 75-öt a ciklusom 2. napjától kezdve.

Ma reggel (kedd), ciklusom 13. napján volt a második ultrahangom és az alábbi eredményeim vannak:

Jobb oldal: 1x21 mm, 1x18 mm

Bal oldal: 1x19 mm, 2x15 mm

A tüszőket látva azt mondta először a doki, hogy ne is várjunk vele csütörtökig, holnap (szerdán) legyen meg az inszemináció. Aztán jeleztem neki, hogy tegnap (hétfő) este volt együttlét, mert első ultrahangon így kérte az orvos. Ebben az esetben viszont azt mondta, hogy maradjunk mégis a csütörtöki inszeminációnál.

Ma (kedd) este 21:00-kor kell szúrni az Ovitrelle 250-et és csütörtök reggel 07:45-re kell mennünk a meddőségibe.

Ezek alapján jó esélyekkel indulunk? Kicsit elbizonytalanított a doktor úr, hogy a tüszőket látva ő a holnapi napot javasolta volna inkább.

Előre is köszönöm a segítséget! 🫶🏼



márc. 12. 14:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz.
márc. 12. 19:07
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre érdemben nem tudok válaszolni.Abban 2 nappal az embrió transzferem után viszont abszolút egyetértek azzal hogy hagyd a netet. Biztosan nehéz hogy nem egy állandó orvos van ez tény,nekem volt 4 mióta idáig eljutottunk másfél év alatt. De ott a műtőben vált teljesen világossá hogy ők mind egyként vannak értünk és közös a célunk . Sok sikert kívánok,és mihamarabbi várandósságot 😊
márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én inkább félnek ikrektől. Nem véletlenül mondják, hogy 2 naponta érdemes együtt lenni, akkor nem lehet lekésni az ovut. Vagy a hétfői együttlétből, vagy a csütörtöki inszemből betalálhat valami. Azért mondhatta, hogy akkor jó lesz a csütörtök, mert ugye 20 fölött reped meg, ha esetleg holnap megrepednének, akkor a csütörtökivel benne volt a pakliban, hogy esetleg késő lehetne, de mivel holnap lesz még benned élő spermium a hétfőiből, összejöhet abból is.
márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)


Nagyon nehéz nem tájékozódni, főleg úgy, hogy ez az első inszeminációm. Szeretném, ha minden rendben menne és ennek érdekében én magam is mindent meg akarok tenni.

márc. 12. 21:28
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Te már mindent megtettél, nem tudsz többet tenni. Az agyalás meg kutatás nem ad hozzá semmit. Ezen a ponton elkell engedni. Te már mindent megtettél, ott vagy egy meddőségi központban, ezer kivizsgálás után. Végre inszemen. Reméld a legjobbakat, ne csüggedj ha nem sikerül. Menni kell előre.
márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🥰 Ma megpróbálok már csak pihenni.
márc. 13. 10:34
 17/18 anonim válasza:
Szia nekem ezelőtt csinálták meg a 3 inszemet 3 tüszővel remélem minél előbb összejön mindkettőnknek
márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ha valakit érdekelne, hogy hogyan alakult a történetünk. Egy baba lett, tegnap voltam UH-n 6 hét 4 naposan és már dobogott a pici szíve. 😇
ápr. 17. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!