Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ET+6 napon erős menstruációs...

ET+6 napon erős menstruációs görcs normális lehet?

Figyelt kérdés

Már ET+4 óta érzem egyre erősebben a görcsöket.Napi 2x1 cyclogest és egy prolutex injekció mellett ha nem sikerült meg fog tudni jönni a menzeszem?

03.20-án kell mennem vérvételre,és aznap is lenne a nemvárt napja.Plusz arra gondoltam hogy a béta hcg mellé nézetek progeszteront is.

Próbálok pozitív maradni de annyira lehangoló érzés,pont olyan mint mielőtt megjön. Fáj a hasam, ingerült és rosszkedvű vagyok,kívánom az édességet..

Tudnátok Nekem hasonló de pozitív kimenetelű történeteket mesélni?Elszomorodtam 😥



#lombik #embrió transzfer #menzeszgörcsök
márc. 17. 16:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hány naposakat kaptál vissza?
márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én is pont ezz akartam kérdezni, mint egyes. Én 5 naposat kaptam vissza és baromi fáradt voltam, de tényleg az az elájulok olyan fáradt 2 napig, és görcsöltem is néha néha. Azóta megszületett a manó. Nem feltétlenül jelent rosszat. Sőt, ha nem érzel semmit akkor is még beágyazódhat. Próbálj megnyugodni.
márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1db 5 napos csodapötty jött velünk haza 11-én.


Ma reggel konkrétan úgy keltem hogy azt hittem napközben be fogok lázasodni,és harmat gyengének éreztem magam,de aztán nem.Mindegyik pisilésnél azt éreztem hogy most fog megjönni,pont olyan mintha mindjárt megjönne.

márc. 17. 19:28
 4/27 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Lehet jó jel ez is, de ugye az sem baj ha semmi sincs. Nekem azt az orvos el is mondta a beültetés elött. Lehetnek tünetek, de az is lehet semmi tünet nem lesz. A biztos majd a teszt. Bár tudom ilyebkor az ember megőrül a várakozásban. Próbáld meg valamivel lefoglalni magad, hogy ne agyalj folyton. Én színezni kezdtem az lekötötte a gondolataim.
márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Puffadást, hasi diszkomfortot nem érzel? Nekem az volt jó jel, mert már beültetés előtt volt egy kis túlstimulációm, és mondta a doki, ha ez beültetés elmúlik, aztán valamikor hirtelen felerősödik, akkor az már a HCG hormon jelenléte miatt van.
márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nekem fagyasztott embrió transzferem volt, októberi stimulációból.

A hasi diszkomfort érzet nekem azóta megvan mióta félidőtől szúrom a prolutexet,a melleim is régóta érzékenyek az estrofemtől, úgyhogy ezért sem tudom mivan.


Igen, próbálom lefoglalni magam,de aki volt már ebben biztosan tudja milyen idegőrlő.

márc. 17. 20:15
 7/27 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Minden oké? Hogy vagy?
márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A hasam tegnap este is görcsölt, izomláz szerű fájdalom a lábaimban pont mint mensi előtt. Mára már kicsit jobb.Ma reggel győzött a kíváncsiság és csináltam egy 10-es érzékenységű tesztet első vizelettel,és egyértelműen teljesen negatív lett. Holnap,vagyis ET+9-en kell mennem vérvételre és holnap is lenne a nem várt napja.sejtem hogy nem fog csoda történni egy nap alatt hiszen 5 napos embrióról van szó. Nagyon félek hogy csalódni fogunk.
márc. 19. 12:00
 9/27 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy a hormonok vagy mi miatt de olyan nem jól érzem magam most lelkileg.
márc. 19. 12:08
 10/27 anonim ***** válasza:
Én a 10 napig bírtam akkor teszteltem. 14 napon kellett vérvételre menni. Az is lehet, hogy csak a vizeletbe nincs annyi hcg, de az is lehet, hogy nem sikerült. A vérvétel után többet tudsz majd. Az jó ha lelkileg jól vagy. Ilyenkor az sokat számít. 2#
márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!