Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ET+6 napon erős menstruációs...

ET+6 napon erős menstruációs görcs normális lehet?

Figyelt kérdés

Már ET+4 óta érzem egyre erősebben a görcsöket.Napi 2x1 cyclogest és egy prolutex injekció mellett ha nem sikerült meg fog tudni jönni a menzeszem?

03.20-án kell mennem vérvételre,és aznap is lenne a nemvárt napja.Plusz arra gondoltam hogy a béta hcg mellé nézetek progeszteront is.

Próbálok pozitív maradni de annyira lehangoló érzés,pont olyan mint mielőtt megjön. Fáj a hasam, ingerült és rosszkedvű vagyok,kívánom az édességet..

Tudnátok Nekem hasonló de pozitív kimenetelű történeteket mesélni?Elszomorodtam 😥



#lombik #embrió transzfer #menzeszgörcsök
márc. 17. 16:22
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

14. Napi vérvétel hány napos embrióval volt?


Próbálok, tényleg az egész folyamathoz nagyon pozitívan fogtam hozzá pedig már így is bőven volt csalódás.

márc. 19. 12:38
 12/27 anonim ***** válasza:
Én is 5 naposan kaptam vissza. És a beültetés utáni 14. napon kellett vérvételre menni.
márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Te kaptál tüszőrepesztőt? Mert azt hiszem annál van hogy annak a kiürülését meg kell várni,mert addig fals eredményt adhat vizelet/vér is.
márc. 19. 12:44
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem akarlak untatni hosszú sztori mi Brno-ban voltunk leszíváson és beültetésen is. Ovitrelle repesztőt kellett szúrni a leszívás előtt, és a doki a beültetéskor annyit mondott 14. nap várjam ki legyek türelmes. Dehát na azért is mondtam neked a 10. napig bírtam..
márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Értem! Egyáltalán nem untatsz. Én tapasztalat híján nem tudom mi normális és mi nem.Nekem egyébként nem volt ilyen tüszőrepesztő,és akinek a sztoriját hallottam mindenkinek volt.
márc. 19. 13:55
 16/27 anonim ***** válasza:
Mi covid előtt kezdtük itthon már csomó vizsgálat minden megvolt. Majd ugye beütött a járvány minden bezárt. Lezárasok, oltások minden kutyafüle hátráltatott. Telt az idő. Utána alakították át a rendszert és mikor már szóba áltak velünk letelt az oltás utáni várakozási idő hosszú várólista volt. Egyik ismerős aki hasonlókon keresztül ment át ajánlotta Brno-t. Utánaneztünk tetszett, hogy milyen magas a siker rátájuk. Ők kértek olyan vizsgálatotak is amiket itt sosem. Így derült ki, hogy a férjemnél nagyobb a bibi mint addig tudtuk. Egy stimulációm volt és az első beültetés sikeres volt. Nagyon sok párral beszélgettünk kinn sok magyar jár oda. Én nem bántam meg, hogy végül ott kötöttünk ki. Inkább azt bánom, hogy nem korábban akkor még belefért volna egy tesó.
márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ezt megosztottad velem! 😊

Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem hogy mi a gond a párodnál?

Nálunk egyébként nála semmi. Nálam van autoimmun pajzsmirigy alulműködés,ami gyógyszerrel most tökéletes,plusz kétoldali elzáródás.Semmi más gond nem derült ki.

márc. 19. 14:40
 18/27 anonim ***** válasza:
Dns fragmentációja a béke popója alatt volt, de a sima spermavizsgálat eredménye is rosz volt már itthon is. Arra itt legyintettek, hogy IVF-re jó lesz. Csak ugye nem mindegy milyen módszerrel válogatják ki a jófiúkat. Nálam semmi bibi nem volt azt mondták így könnyebb volt.
márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy ha "halmazati" probléma áll fenn az mindig nehezebb, bár hála istennek nálunk a fizikai akadály a legnagyobb gond.

Azzal próbálom nyugtatni magam hogy ennél sokkal bonyolultabb helyzeteket megold az orvostudomány, nekünk is sikerülni fog.😊

márc. 19. 19:30
 20/27 anonim ***** válasza:
Igen. Szóval fel a fejjel. Ha ez esetleg nem sikerülne akkor majd a következő.
márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!