Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » ET+6 napon erős menstruációs...

ET+6 napon erős menstruációs görcs normális lehet?

Figyelt kérdés

Már ET+4 óta érzem egyre erősebben a görcsöket.Napi 2x1 cyclogest és egy prolutex injekció mellett ha nem sikerült meg fog tudni jönni a menzeszem?

03.20-án kell mennem vérvételre,és aznap is lenne a nemvárt napja.Plusz arra gondoltam hogy a béta hcg mellé nézetek progeszteront is.

Próbálok pozitív maradni de annyira lehangoló érzés,pont olyan mint mielőtt megjön. Fáj a hasam, ingerült és rosszkedvű vagyok,kívánom az édességet..

Tudnátok Nekem hasonló de pozitív kimenetelű történeteket mesélni?Elszomorodtam 😥



#lombik #embrió transzfer #menzeszgörcsök
márc. 17. 16:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm a bíztató szavakat! 🙂 Holnap azért megírom ha megjött a vérvétel eredmény, estefelé már lesz 😊
márc. 19. 20:20
 22/27 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Addig van remény, míg nincs egyértelmű nem válasz.
márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem sikerült 😔
márc. 21. 05:06
 24/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ilyenkor olyan nehéz bármit mondani. Nagyon remélem, hogy sikerülni fog egyszer és persze elöbb mint utóbb
márc. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Visszahívtak holnapra kontroll vérvételre,mert 13 lett a hcg et+9 -en, időhúzásnak érzem. 😔
márc. 21. 10:10
 26/27 anonim ***** válasza:
Azért menj el. Gondolom biztosra akarnak menni
márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen..
márc. 21. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!