Magas prolaktin szintre kaptam bromocriptint. Nektek mennyi idő után sikerült a baba ?

Figyelt kérdés

Voltam teljes vérvételen, hormon panelen is. Kiderült, hogy magas a prolaktin szintem. 900-as érték :( Valószínű, hogy ez gátolta a teherbeesésemet? :(

2 éve próbálkozunk a férjemmel (fiatalok vagyunk, 28 évesek) De a tesztek mindig negatívak lettek..

Ma fogom elkezdeni szedni a bromocriptint, bár őszintén nagyon félek a mellékhatásoktól. A tájékoztatót el sem merem olvasni.

Nektek mikor lett végre + a terhességi teszt, a bromocriptin szedése után?



márc. 24. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 1 éve szedem és semmi. De nálam más problémák is vannak. Ha nálad tényleg csak ez a probléma,akkor már a következő ciklus is sikerülhet. Egyébként semmi mellékhatást nem tapasztaltam, nem kell tőle annyira félni.
márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Cabergolint(ez Magyarországon nincs) szedtem, csak ez a gyógyszer magában nem segített. Metformint(Pcos/Inzulinrezisztencia) is kaptam hozzá, egy hónapon belül terhes lettem.
márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de anno én is féltem elkezdeni szedni a bromot, mert elég sok rosszat olvastam róla. Én nagyon fokozatosan kezdtem el, pár napig a negyed szemet is feleztem😂 utana pár napig negyed szem, majd fél. Nekem jelenleg is napi fél szemet szükséges szednem :)
márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem napi féltől nem volt semmi mellékhatás, kb.2 hónap alatt a 700-at 50-re csökkentette. Próbáltam elhagyni 1 év után, de szépen visszaemelkedett, úgyhogy újrakezdtem, aztán napi negyedre csökkentettem, mert az is lent tartotta, akkor fogant meg, összességében 3 év után, de nekem nemcsak ez volt rossz, lombikra is akartak küldeni. Én a lelki oldalán is dolgoztam nagyon sokat: nők nehéz élete, transzgenerációs traumák az anyasággal, nőiséggel. Végül nem lombikkal, természetes úton fogant és született meg.
márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1990-es szinttel sikerult. Nem mindenkinel gatol.
ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!