Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy akik Inofolicot ittak, és bromocriptint is szedtek magas prolaktinra, sikerült-e a teherbeesés?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi idő múlva? Negatív tapasztalatok is érdekelnek.

Eddig 3 orvos is az Inofolicot ajánlotta, így úgy döntöttem kipróbálom. Mellé még barátcserje kapszulát is szedek.


2017. okt. 29. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ittam inofolicot. Az első baba 3 hónap alatt a második elsőre összejött.😊
2017. okt. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szedtem csak az inofolicot. Peteérési gondjaim vannak/voltak. A dokim el sem kezdett kivizsgàlni, Inofolici, E-vitamin, és kismamavitamin kombót ajànlotta. 2 hónapig szedtem csak úgy, harmadik hónapban elkezdtünk próbàlkozni. Első hónapban sikerült. Előtte volt egy fél éves próbàlkozàsunk, akkor nem sikerült, rà fél évre kezdtük ezt az új gyógyszeres próbàlkozàst.
2017. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inofolic + Merckformin kombó utáni második hónapban sikerült.
2017. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Te embered, Bromocriptint is szedek (napi fél), s most az endokrinológus Inofolicot javasolt a peteérés-ovuláció megtámogatására. És ráadásul 2 hete barátcserje teát is iszom. De még csak most jön a kísérlet, bár kicsit elbátortalanodtam itt az Inofolic tapasztalatokról olvasva... Te hogy állsz?
2018. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát képzeld el, hogy nekem az inofolic úgy bekavart a ciklusomba, hogy csinált egy 34 napos ciklust, a mindig pontos 29 helyett. Még tesztet is vettem, persze negatív volt, és megjött másnap...

Aztán abbahagytam, gondoltam, ha nem segít meg még be is kavar, nincs nekem erre szükségem. Következő hónapban ismét késett.. Mikor már bő egy hete késett, gondoltam kéne tesztelni, hátha.. És hát majdnem leugrott a két csík a tesztről. Jelenleg 8 hetes terhes vagyok :-) Szóval így utólag lehet hogy valamit csinált az inofolic, mert 3 év alatt nem jött össze egyszer sem. Ja, és már meg volt az időpontom is az átjárhatósági vizsgálatra is, utána meg kezdtük volna az inszeminációt :-) Én azt mondom, ha régóta próbálkoztok, idd csak, előbb utóbb sikerülni fog.

2018. febr. 4. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú, hát ez nagyon szuper, egész fellelkesedtem! Gratulálok! :) Tegnap elkezdtem szedni, végül nem Inofolicot vettem, hanem az ugyanolyan hatóanyagtartalmú Pharmekal terméket, ami kicsit olcsóbb. Nekem sose volt napra pontos menstruációm, úgyhogy nem biztos hogy feltűnik, ha megbolygat. :)
2018. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!