Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit mutat az alábbi 3. Napi...

Mit mutat az alábbi 3. Napi női hormon eredmény? Eredmények FSH : 4.5 mlu/ml LH : 3,31 mlu/ml ÖSZTRADIOL : 94,47 pmol/l ÖSSZPROLAKTIN : 272,40 pmol/l PROGESZTERON : 0.65 nmol/l TESZTOSZTERON : 1.31 nmol/l

Figyelt kérdés

#terhesség #hormon #3. Nap Hormon vizsgálat
ápr. 14. 17:11
1 2
 11/13 babyboom567 ***** válasza:

Az sem a világvége kérdező.

kb 24-26 éve volt egy kolléganőm. Pcos volt,akkor már 4 éve jártak mindenhova kezelésre,és volt egy petevezető átjárhatósági vizsgálata is.Ami kb borzasztó rossz lett, teljesen össze volt neki nőve(átfujjni sem tudták),megmondta az orvos,hogy kizárólag lombikkal lehet gyerekük.Nem tudom ,hogy milyen vizsgálatok,kezelések vannak a lombik procedura alatt,de mentek valami ultrahangra,és ott derült ki,hogy 3 hónapos terhes volt már.El sem hitték, a doki is megkérdezte,hogy különben minek jöttek ide,hisz terhes.És pár év múlva spontán lett terhes még egy babával.Mindig van remény amíg van méhed!Nem szabad feladni,és összetörni!

ápr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Voltam nőgyógyásznál, házi orvosnál a 140-es eredménnyel.

Az egyik azt mondta nem vizsgál ki amíg a férjem nincs kivizsgálva , a másik meg hogy teljesen jó, semmi bajom.

Már nem tudom mit csináljak.

ápr. 30. 12:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne húzd az időt, menj meddőségibe. Ott ingyen kivizsgálják a férjed is.


Vagy endokrinológushoz menj, ha még nem akarsz meddőségibe, mert még nem próbálkoztok 1 éve.


Mert ha jól értem, sima nőgyógyásznál voltál meg háziorvosnál.

ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!