Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik intézetet ajánlanátok...

Melyik intézetet ajánlanátok meddőség kezelésére, illetve lombikra?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Budapest, Istenhegyi úti, Dunamenti Reprodukciós Központba járunk,de nem vagyunk elégedettek az ottani ellátással, így intézményt szeretnénk váltani.

Melyik intézetet javasoljátok?


Női oldalon egyenlőre nem találtak semmit ("csak" egy petevezetékem hiányzik, korábbi méhen kívüli terhesség miatt) . Férfi oldalon több probléma is van. Kevés mennyiségű spermium, rossz mozgású, illetve magas DNS fragmentációs érték, amit egyenlőre találtak.


Két sikertelen beültetésen vagyunk túl.



ápr. 18. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolso nyilvan van aki megteheti hogy kimegy kulfoldre de sokan nem igy vannak vele.. ellemben rohadt nagy felelotlenseg egy baba probalkozos idoszakba beadatni egy olyan vakcinat aminek tesztidoszaka se volt..
ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-10, 9 vagyok. Jogos, de szerencsére a covid már lecsengett.


Szerencsére már mindenhol működik tudtommal minden. Én a tavalyi évben tapasztaltam ezt amit te leírtál.


2022 telén döntöttünk a sokadik sikertelen év, vetélés, stb. után, hogy belevágunk. Akkor nekem álmomban sem jutott volna eszembe, hogy az első kezelésen 1 évvel később vehetek csak részt, de bevallom én beletörődtem, mert mit tehettem volna mást.. nyilván mi is mehettünk volna Brnoba, fel is merült, de nálunk főleg amiatt, mert felmerült hogy donor petesejt kellhet. Nekem nyilván helyzeti előnyöm van, mert a belgyógyászati kivizsgálást meg tudtam csináltatni a kórházi osztályon, ahol dolgozom, de igaz az is, hogy itt nem vizsgálnak ki mindenre is.. Amennyire én tudom, van egy protokoll, az egyik első szűrő a ffi oldal állapota, ha a ffi (is) meddő, akkor a nőknél csak azokat vizsgálják ki alaposan, akiknek nincs peteérésük. Siman ismerek olyan nőt, akinek volt 8 stimuja mire abbahagyta, de kisbabája nem lett... aztán sok évvel később, mikor már 50 lett rájöttek, hogy lisztérzékeny és állandó gyulladás van szervezetében.. szegény nő, ha pl kivizsgáljak és kezeli, simán lehetett volna gyereke is..


Aláírom, hogy akinek ismeretlen eredetű a meddősége annak jobb ha nem a meddőségi vizsgálja ki.. annak lehet jobb külföld is, de igazából a legtöbb nő pontosan tudja mi a baja mire a meddőségibe jut..

ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a tapolcaiba jártunk, nekünk megfelelt, össze is jött szerencsére.
ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!