Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mercforminnal/inzulinterheléss...

Mercforminnal/inzulinterheléssel lenne egy kérdésem! Ki milyen cukorterheléses értékekre kapott gyógyszert?

Figyelt kérdés

2-szer elvetéltem.Eddig nem találtunk semmi bajt, csak a cukorterheléses értékeim lettek rosszak, de nem kaptam rá gyógyszert!Értékeim(inzulin):éhgyomri<2. 60 perces:60,2. 120 perces: 87,6! Nektek milyen értékeitek voltak!

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2012. máj. 13. 21:08
1 2 3
 21/27 Manka68 ***** válasza:

Kedves kérdező!

A barna rizsben ugyanannyi szénhidrát van, mint a simában. És a teljes kiőrlésű kenyerek is ugyanannyira megemelok a vércukrot, mint a többi, csak lassabban, a gyümölcs is szénhidrát, még plussz cukrozás nélkül is. Tehát ezek is bőven a számolgatós kategóriákba esnek.

Van olyan gyógyszer is, ami nem fogyaszt, már nekem is felvetette a dokim, hogy akár arra is átállhatok, ha nagyon nem tudnám tartani a súlyomat (155cm vagyok, és már csak 46kg, küzdök nagyon, hogy ne fogyjak tovább)


Kedves utolsó!

Az sem jó, ha semmi szénhidrátot nem eszel, sajnos én is beleestem ebbe a hibába, és nem javult tőle az inzulinom semmit. Igaz, fogytam mint a villám.

És ha nem eszel szénhidrátot, a metformin hatástalan lesz.

Keress mintaétrendet, vagy beszélj dietetikussal.

2012. máj. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Én ajánlom mindenkinek a paleo étrendet!!!2 hónapig diétázgattam, aztán 1 hónapra áttértem a paleora...nagyon szép lett az terheléses cukrom.Elbíztam magam. 3 napig faltam a sütiket! Közben kiderült, hogy terhes vagyok és sajnos el is vetéltem:-(
2012. máj. 16. 09:13
 23/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én is 52 kg és 167 cm-s vagyok, mégis hormonproblémám volt. Még egyszer mondom, h ha nem akarsz még évekig babára várni, akkor Mensmentis!!!!! Bárcsak nekem anno vki ajánlotta vna, és rögtön odamegyek!
2012. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!A paleo diétáról már olvastam és sokan meggyógyultak tőle.Mit ettél gabona helyett?Mert nagyon tiltja az összes gabonafélét.Azt hiszem megpróbálom.
2012. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Én dióból, mandulából, szezámmagból, lenmagból csináltam kenyeret.Isteni finom lett! Vmelyik nap csináltam kókuszgolyót paleosat.A családnak is tetszenek ezek az ételek.Nem is vesznek észre semmit.Nekik ez a fajta étel is nagyon finom! Azóta a párom értékei szuperek.Ő kevésbé édesszájú így ő nem szokott bűnözni, mint én! Régen mindig fájt a hasam.Kiderült a tej volt a ludas:-(

Kívánom, hogy tetszen meg ez a fajta életmód, mert nagyon szupi szerintem!webcukraszda.hu illetve.paleovital.hu oldalakon nagyon jó receptek vannak!

2012. máj. 16. 20:01
 26/27 A kérdező kommentje:

15:46-os válaszolónak!

Nagyon köszönöm a segítséget!Nem pesti vagyok, így elég nehézkes eljutnom a mensmetisba, de pénteken megyek egy újabb endokrinológushoz.Remélem ő hiteles választ tud majd adni.Azért felmerül még más probléma is az ir-en kívül.Szúrkál a köldököm alatt, így félek, hogy nem történt-e a volt kaparás miatt a méhemben vmi?:-(Meg felmerül az immunológiai összeférhetetlenség is:-(Minden mást már néztek!

2012. máj. 16. 21:41
 27/27 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál!Szerinte is gáz az inzulinom.De mivel amikor terhelésem volt még szedtem a fogamzásgátlót így meg kell ismételni újra a terhelést:-( Még egy kör!Szuper:-(
2012. máj. 18. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!