Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9031/9202 anonim ***** válasza:
88%
várjuk várjuk de nem tudom a teljes nevét :D Sem Liának sem Lillának! :D
2015. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9032/9202 anonim ***** válasza:
88%

Én is,én is:)))

Szilvi

2015. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9033/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Vica elkuldtem amit kertel!:)

Soha nem nezegetem a facebookot azt tudni kell.A messenger le van toltve online vagyok mindig a telefonomon aki akar irhat es azonnal megkapom.


Nem vagyok egy nagy facebookos...nem tudom miert.

A lenyeg szamomra h.elerheto vagyok altala-erre van.:)

Most valami peteeres szerut ereztem a 12 naptol (asszem) ugyhogy szorgoskodtunk ...:))ma vagyok a 15.napon...de mar nem szurkal,nem faj az alhasam.

Kedden konkretan megmentettem egy neni eletet,mert a villamos sinen megallt nezelodni es jott a villamos.Gyorsan.Hihetetlen volt hogy pont ott voltam es en nem gondolkodtam Csajok benyultam erte megloktem hatanal fogva rantottam vissza a jardaszigetre.Azota picit sokkot kaptam...szegenynek mondtam h.jon a villamos o meg annyit mondott utana:ja koszonom.Szegenykem azt se tudta mi van.:/ aranyos oreg neni volt.Aztan atmentunk a zebran ptt is megallt nezelodni.Hjaj mondom azota csak huledezek.

Amigy minden rendben Bogyeszka is kicsattan az egeszsegtol es nagyon szepen kakil pisil lent.

Kiccirikem hogy vagy?pasikkal mi a helyzet?

Mindrnkinek puszikak irjatok hogy hogy vagytok :)

Babasodjunk!;))

Gyerekeknek sok-sok puszikakat kuldok!:)♡♡♡

2015. márc. 5. 06:58
 9034/9202 anonim ***** válasza:
89%

Ez volt az a hely, ahol barátságok szövődtek, együtt sírtunk, nevettünk, a teherbeesésekért való küzdelem, a terhesség alatti félelmek, a csodálatos szülések,ezek mind összekovácsoltak minket. Innentől zárt csoportba költöztünk. Reméljük azért sokaknak segítettünk :)

Vica

2015. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9035/9202 anonim ***** válasza:
88%

Vicus, Te még mindig milyen kedves vagy :-)

Kislányok, a faceen tessék engem is bejelölni!!!!!!!!!!!!!!!! Vagy valamilyen módon aki már ismerősöm, írja meg priviben legyen szíves leírni a csajok nevét; hogy visszajelöljem :-)

Én nem jelölöm vissza aki csak úgy bejelöl :-) Meg amúgy is, hogy tudjam. De a csopiban ott vagyok én is :-) Velünk minden rendben, megvolt az oltás, volt nagy sírás, de csak hőemelkedése volt szerencsére. Eszik, alszik, mosolyog <3. Én jól vagyok, várjuk nagyon a szép időt, a napocskát... Puszi nektek, gondolok rátok sokat! ÉS igen, mindenkit várunk kislányok a facees csopiba, tök jó ott; ott a sok kép, oda én is sűrűbben megyek.. Puszi! Irszi

2015. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9036/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Hujj Vica ezek szerint elkoltoztok egy zart csoportba?Jaben azt hittem hogy csak meg kell jelolni titeket es kesz.

Sanjos meg nem varok kisbabat ugyhogy neha irjatok nekem is :))

Nem szeretem a veg nelkuli torteneteket es aki olvas minket esetleg latja hogy en nyitottam a kerdest es en nem kettem babas...pedig azt mondtuk itt leszunk amig mindenki babas nem lesz.Hat de nehez ez akinek sikerult mar ...abszolut ertheto hogy a babaval foglalkozik.Jobb is ha elfelejti a kuzdelmet mindenki!Barcsak mar en is irhatnam itt hogy igy vagy ugy de sikerult.Meg van a baba es minden rendben.Oda megyek ahova akarjatok meg a vilag vegere is :))

Max ha nem ir senki es van valami fejlemeny leirom ide hogy betartsam a szavam.

De orulnek hallani rolatok nagyon!

Spontan teherbeeses lehet csak juniusig minimum nalam aminek kicsi a valoszinusege az eddigiek alapjan.

A lakodalom nagy szervezessel jar (most peldaul rajottunk hogy nem korrekt a helyszin -kerestunk masikat de csak jovohet vegen megyunk lebeszelni)szoval nem sokat foglalkozok a teherbeesessel de majdnem minden nap megnezem h.ki mit irt van-e szukseg ram csak egy ket jo szo erejeig amikor valamelyik babank nathas vagy valakinek faj valamije.Egyszeruen nekem nem sikerul a babasodas de!nem adom fel es ha mar osszehazasodtunk megyunk tovabb meddosegibe.Addig meg csoda tortenhet (meg bizom benne valahol)lehet majd egyszer csak azt irom sikerult!:))

Lilla es Livi ti hogy vagytok?Hol tartotok merre tovabb?Lilla elmentel az endodokihoz akit Lia ajanlott?

Lia hogy van a kisbaboca a pocakban?Olyan reg irtal te is :)

Millio puszi Mindenkinek!;)

2015. márc. 8. 07:57
 9037/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
88%

Sziasztok Csajok:)

Krisztikém én tegnap írtam Vicának, hogy felvegyen a csoportba. De ott Te is leszel ugye? Mert csak így van értelme.

Még nem mentem a dokinénihez, a vizsgákon kívül semmi sem érdekelt most. és még nincs vége, pénteken eredmény aztán szóbeli. Egy felmentést nem kaptam meg, úgyhogy a szóbeli után azt is teljesítenem kell. pffff unom nagyon:(

Örülök, hogy haladsz a szervezéssel, ez annyira izgis volt az én életemben is, imádtam minden pillanatát, pedig sokszor újra kellett terveznünk nekünk is, jaj mesélhetnék. Helyszín változtatás nálunk is megvolt:)) Ezzel együtt időpont is. Egy ruha foglaló bukta, mert megtetszett egy másik.... sorolhatnám:)

Ha terhesek leszünk megírjuk ide jó? de jobb lesz egy zárt csoportban, nem? :)

Puszi mindenkinek:)

2015. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9038/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok :)

Én ahogy tudok leszek itt is meg ott is :) en szeretem ezt az oldalt es mióta itt vok veletek a telefonomba mindig nyitva van ez a weboldal :)

Kriszti elhiszem hogy sok mindennel jár :) nekunk csak kicsi lagzi volt de mar az esküvő napjan Szedultem mert férjem előtte beteg volt igy mindent en jartam le es volt amit utolso percbe :((

Lilla :) ügyes vagy es kitartás :)

Lia hogy vagytok??

Ádi meg mindig beteg :( kb 4. Hete :(( most mintha jobb lenne de en kezdek visszaesni :((((

Keveset alszik mert horkol :( trutyis szegeny :(

De amugy ezeket leszámítva megy mint a puska négykézláb plusz a kompba mar szaguldozik :) kezet fogjuk szinte szalad :) mindenhol felkapaszkodik :) megfog :)

Nemsokara vegem lesz :D :))))

Kívánom hogy minél előbb írjatok meg ide hogy kismamák vagytok :))

Puszi

Évi

2015. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9039/9202 anonim ***** válasza:
80%

Krisztikém, ugyanazok a csoporttagok vannak a zárt csoportba mint itt, annyi hogy olvasók nincsenek :) Ott van Szilvike, Meli, Évi, én, Lilla, Lívi,Irszike és még Lia hiányzik na meg ugye te, ha felveszel ismerősnek. Minden ugyanúgy van, csak ott könnyebb képeket szúrni, videókat is nézhetsz a gyerekekről. Minden ugyanaz lesz csak másik helyen. Persze írhatsz ide is hogy segítsd a rendszeres olvasóid, néha azért én is felnézek ide, de ott olyan jó, teljesen zárt és senki nem szólhat bele semmibe :)

Vica

2015. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9040/9202 anonim ***** válasza:
88%

Én:???Én nem látom hogy benne lennék egy csopiba:(((

Pedig szeretnék ott lenni!!!!

Szilvi

Valaki vegyen fel légysziiiii!

2015. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!