Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9061/9202 A kérdező kommentje:

Juj Kicciri kivancsi vagyok mi tortent veled mostanaban:)Remelem minden rendben es tortent valami szuper!:)

Velem semmi extra varom az ovut :-D ahogy mindig!:)

Szerdatol szabin leszek ugyhogy vegre egy kis pihenes jon :))

Bogyeszka is rohangalhat majd a kertben!:)

Puszi Mindenkinek!:)

2015. márc. 30. 22:02
 9062/9202 anonim ***** válasza:
0%

Krisztike várunk a masik helyre :)) én már köszöntem ott neked :)

Kicciri várom mit írsz :))

Ádit holnap viszem dokihoz mert 1 hete csúnya dolgok jönnek le az orrából ;(((

Puszi

2015. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9063/9202 anonim ***** válasza:
0%
Jah Évi voltam :)
2015. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9064/9202 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok!Bocsi az eltűnésért de most a padlón vagyok:( Múlt hónapban ovuteszteltem és úgy örültem mikor pozitív lett együtt is voltunk apàval!Most meg peteéréstől szàmítva 14-dik napra megjöttt csináltam kívàncsisàgból egy terhes tesztet amin halovànyan ott a második csík!Most éjszakás vagyok reggel hazamegyek alszok egy kicsit és csinálok még egy tesztet. Ha az is halvàny akkor megyek a dokimhoz!Endo dokinàl rég voltam így csak régi leletem van. Napi 2*1 1000mg-os Meforalt szedek.Úgy érzem nekem sosem lesz kisbabám. Bocsi a szomorkodàsomért!
2015. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9065/9202 anonim ***** válasza:
0%
Julcsi voltam az elöző is:) A tesztem màra erősödött dokim szabin van.Szorítsatok hogy velem maradjon!Kellemes Húsvétot mindenkinek!!!@Puszi Julcsi
2015. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9066/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Uristen Julcsi!!Jaj de jo szoritok nagyon!!Akkor csak azt hitted hogy megjott:))kevesebb volt /van mint szokott?Minden jo lesz a baba veled marad :)))jaj de orulok!Latod irtal nekunk es mar sikerult is!Mert ez egy varazs kerdes!!!:)))

Irj hogy mi a helyzet mindenkepp!:)Drukkolok!:)

Evikem tegnap bekoszontem a masik helyen!:)Atfutottam a kepeket na de nem sokaig mert mar hivott is a baratom Angliabol a skype-on :) mindig van valami :)

Tegnap rendeltem egy csomo mindent eskuvore dekoraciot hat mar hozta is a posta :))ugy bontottam ki mint egy kislany a kari ajandekot :))azota boldog vagyok :))na jo eddig is fe ez feldobott 25 meterre meg :))

Adinak nagyon sok puszi az orrikajara!Csak szurkolni tudok hogy ne legyen beteg!Kis draga!:)

Na rohanunk intezkedni a lakastajarekkal kapcsolatban,Husvetra bevasarolni...Sok puszi Mindenkinek!!:))

Julcsiiiii :))))

2015. ápr. 3. 10:00
 9067/9202 anonim ***** válasza:
0%
Kriszti köszi a kedves szavakat a mai vaterás teszt már negatív volt kettő poziteszt amit még életemben nem láttam ez is valami!Húsvét utàn megyek a dokihoz hogy lát-e valamit odabent. Ma vettem gyógyszertári dráagább tesztet holnap megcsinálom utána abbahagyom. A következő hónap lesz a miénk remélem! A kérdésednek tényleg varázsereje van!!!Jó lenne ha a többiek is írnának hogy mi van velük biztos babáznak!Feltenném a teszteket ha tudnám hogy hogy teloról vagyok. Majd probàlkozom este mert most dolgozom.Puszi mindenkinek a zúgolvasóknak is mert biztos hogy vannak!Boldog nyúlat!Julcsi voltam
2015. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9068/9202 anonim ***** válasza:
14%
Van még olyan kérdés,ami ENNÉL is több választ kapott??
2015. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9069/9202 anonim ***** válasza:
18%
[link] itt vannak a pozi tesztjeim végre sikerült feltenni Julcsi voltamu
2015. ápr. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9070/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
0%

Sziasztok Csajok!

Krisztikém annyira izgalmas esküvőre készülni! És is imádtam, mikor lesz pontosan? Örülök, hogy az előző hellyel sikerült elrendezni a dolgokat.

Julcsi ezek szép pozitív tesztek, most akkor mégis megjött, vagy csak pozitív tesztek után negatív lett? Nagyon sajnálom...:(

De látod össze fog jönni!! :)

Puszi Csajok

2015. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!