Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9051/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!juj nem sok idom van most :) Vica Csabika csuda aranyos lehet :))

A ruham gyonyoru mar ki van valasztva :)mindketto (menyecske is) majd kuldok eskuvou kepeket termeszetesen :)))meg nem jott meg asszem 28.napon vagyok kb...puszi Mindenkinek!;)

2015. márc. 18. 07:27
 9052/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Draga Lanyok!:)

Nekem meg mindig nem jott meg a mensim eddig tok rovid volt most meg elhuzodik...

Kivancsi leszek majd meddig tol ki velem es elteti a remenyt.Gondolom majd ma jon meg mert utana szokott miutan irom h.meg nincs :-D a kis szemet :) Hetfo ota viszket a cicibimbim de betudtam a szolariumnak hogy picit megkaphatta.Tegnap mar bekentem 50-es fenyvedovel szoli elott :)Jajj tegnap voltam egy baratommal moziba a Hamupipoket neztuk jujjj csudaszep volt :))Olyan jo volt nezzzetek meg!;))Szilvus Lilikenek kotelezo!;))

Nagyon szep es szepen ertheto a mondanivaloja is ami jo nagyon;)Volt hogy sirtam,volt hogy a hideg razott :))foleg ugy hogy ott ultem egy anyuka mellett akinek a kislanya az oleben nezte a filmet es amikor meghalt Hamupipoke anyukaja a mellettem levo anyuka is torolgette a szemet es megpuszikalta a kislanyat....jujjj akkor azt olyan jo volt kozelrol erezni a szeretetet es ugy szerettem volna ha az en olemben is ott ult volna a kislanyom es en is megpuszilhatom!:( Szivfacsaro volt ez nekem de mindamellett nagyon jo volt ezt latni :)Az egesz egy nagyon szep film amugy is imadom a hercegnos meseket :)))

Ma szulinapozunk ugyanennek a baratomnak lesz buli akivel voltam majd megyek hozza egy oraval elobb segiteni a szendvicsekben :)

Ja tegnapelott megleptem magam egy gyonyoru kek bor topankaval es egy kek taskaval :)(a taska csak mubor)Sztemcezen a helyen fogok menyasszonyi es menyecske cipot is venni mivel arban nagyon jo!Fontos hogy bor legyen hogy a labamhoz taguljon felvegye a format mert eleg problemas a labam az egvilagon minden feltori ami nem bor.Itt pedig mar lehet venni ilyen cipoket 13.000-ert is ami azert tok jo mert nem huszon harminc ezer es a topanka nagyon kenyelmes!;)A magassarkut nem birom.Ami egybetalpu azt igen de hosszu tavon azt se sajnos.Ez van el kell fogadnom.Jaj valamelyik map felvettem a lakkbor feketet amit a barinom lagzijara vettem hat elegge fajt mar benne nap vegen a talpam.Nem torte fel mert bor,de nem egybetalpu ezert a suly csak elore ment csillagokat lattam.Csak ha nagyon muszaj majd akkor veszem fel vmi unnepi alkalomra.

Na cipok kitargyalva :)))

Irszikem hogy vagytok Elod babaval?

Vicus Csabika?:)megyek majd fel a facebookra es megjelollek!;)

Melikem hogy van Fecoka!

Evi meggyogyultal mar??Adi hogy van?Remelem minden OK!

Livi olyan reg irtal remelem jol vagy hol tartasz a ciklusban?

Lilla lassan peteeres igaz?

Lia mi ujsag a pocaklako kiscsillaggal ?:))Bendi?

Szilvus puszi Lilikenknek kis hercegnonknek!;)

Kicciri veled mi ujsag?

Julcsi te hol tartasz?

Nekem mar egyre jobban feszulget a cicim...asszem 32.ciklusnapon tartok.Mostanaban kb 25 napos volt de egyszer volt 30 napos is.

Nagyon sok puszi Mindenkinek jok legyetek!;)

Hogy a tegnapi filmbol idezzek;"Legyetek bátrak es kedvesek!" ♡♡♡

2015. márc. 21. 07:16
 9053/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Jelentem megjott ma reggel.Sajnos.Nem baj mar megszoktam.

Pudzi Mindenkinek!:)♡♡♡

2015. márc. 22. 11:33
 9054/9202 anonim ***** válasza:
10%

Ez a csók és szerelem c. szappanopera alfóruma a gyk-nak?

9000+ válasz? Ezt nem akarom és nem is tudom elhinni. Mára elég volt az internetből. *bezárja a lapot és nyom egy x-et a kérdésre, lecsukja a laptopot*

2015. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9055/9202 anonim ***** válasza:
0%

Ámen :)))) kedves intelligens válaszoló:)

Krisztikém, sajnálom, de várunk, felvettelek a csoportba!!!


Vica

2015. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9056/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Koszi Vica akkor mar ott vagyok :) majd valamikor belenezek.

Azert irjatok ide hogy tudjam jol vagytok-e mert a facebookot nem latogatom amit mondtam.

Huh Csajok annyira ropul az ido mindjart jon a lakodalom :))eszre se veszem es itt lesz :)

Puszikak!;)♡♡♡

2015. márc. 23. 07:21
 9057/9202 anonim ***** válasza:
0%

Kriszti!!!!!!

Gyere a csopiba,már nagyon várunk!!!!!

Szilvi

2015. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9058/9202 anonim válasza:
16%

Öccsém mennyi válasz és én még azt hittem hogy erre van a legtöbb LOL


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__567406-..

2015. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9059/9202 A kérdező kommentje:
Szilvus!Vica mar felvett ha hol tudom.Ott vagyok:)Puszi neked es Lilikenek;))
2015. márc. 24. 21:45
 9060/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok csajok,

Szerdán megyek szabira és otthon lesz időm mindent leírni :-)

Nagyon édes az összes kép"amott"

Pusszancs ♡

2015. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!