Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9071/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Julcsikam juj ezek olyan szep pozi tesztek el se hiszem hogy ezek utan negativ lett :((( milyen erzes volt pozi tesztet latni?Ez olyan szep fenykepezheto!Nekem csak akkor volt ilyen amikor a choragont megkaptam es kiprobaltam illetve nem ilyen volt hanem sokkal halvanyabb fenykepezhetetlen ://

Kivanfsi vagyok mit mond majd a dokid!nem igaz hogy utana negativ lett :((

Na ha most nem is sikerult mar nagyon log a levegoben!Valami elindult most is egyertelmuen!Kovetkezore sikerulnie kell!;)

Lillam 06.27 :)))

Mar nagyon varom es tenyleg nagyon izgalmas :))mar elfogytak a locsolkodok igy rendeltem meg dekoraciot ma is :)mashonnan...es lufifujo pumpat is 2 db-ot mert 150 lufit nehez lenne felfujni :-D lanybucsura is rendeltem meg lufikat,vallszalagot,stb :))remelem kapok chippendale fiut :-D:-D:-D anelkul nem lanybucsu a lanybucsu sztem :-D:-D Nagyon varom :))

A meghivoval meg kuzdok...remelem jo aranjalatot kapok egy egyedi meghivora :) feher kálásat akarok mint ahogy az eskuvon is ez a virag lesz a foszereplo :)annyira szep szerintem en mindig ezt kapok a Paromtol is mert ezt szeretem a legjobban :))

Kozben pedig varom a csodat...:)

Lilla te most hol tartasz a ciklusodban?

Nem reg a tobbieket is kerdeztem hogy vannak de nem ir senki :/ egyszer majdcsak irnak :)

Sok puszi Mindenkinek!;)

2015. ápr. 6. 13:05
 9072/9202 anonim ***** válasza:
0%
Úgy volt hogy peteéréstől számítva a 14. Nap megjött és mivel furcsàn éreztem magam csináltam tesztet amit látattok utána nem erősödött hanem negatív lett :( Kriszti nagyon jó volt látni el se hittem dörzsöltem a szemem hogy jól látok-e. Úgy irigyellek az esküvő miatt úgy vissza mennék én is az idöben hogy újra éljem 😊Ma mentünk a sogoromékhoz és a kocsinkkal párhuzamosan repült egy gólya annyira aranyos volt remélem ez valami jel és a következő hónap sikeres lesz!Most Kriszti neked szorkolok most hol tartasz? Julcsi voltam😉
2015. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9073/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! :)


Húhh sose jutok a végére ennek a kb 9000 hozzászólásnak :) Jelenleg kb a 3250.-nél tartok, és iszonyat jó olvasni titeket :) Gondoltam majd írok, ha elolvastam mindent, de egy örökkévalóságnak tűnik. Azért hogy képbe kerüljek, mindenképp továbbolvasom, nehogy lemaradjak valamiről :)


Rólam: szívesen csatlakoznék hozzátok! :) Idén leszek 29 éves, 6 éve együtt a párommal, aki 2,5 éve már a férjem, és ez a 2. closty-s hónapom, 18.-án tesztelhetek, remélem kétcsíkosat :) Amúgy PCOS+IR-em van, meg pajzsmirigy alulműködés, szóval nem olyan egyszerű :) De reményt adtok :)


Ada :)

2015. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9074/9202 anonim ***** válasza:
14%
Az én kérdésemre úgy látszik, senki nem válaszol... :(
2015. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9075/9202 anonim válasza:
2%
jézusf sza
2015. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9076/9202 anonim ***** válasza:
77%
Szia Ada! Szorítok a zebrás teszthez! Nekem is pcom van 😕 Nem könnyű az biztos! Remélem mi is hamarosan babázhatunk😉Nekem is sokáig tartott míg elolvastam mindent de sajnos keverem a neveket. Nekem is erőt adott lett két pozi tesztem is de a vége nega lett.Most is furcsán érzem magam lehet csak beképzelem! Olyan furcsa az egész majd a doki meg mondja a frankót. Rossz mert úgy néz ki csak hétfőn tudok menni 😢 mert tőlem 50km-re van a doki. Utolsónak üzenem hogy hülye kérdésekre személy szerint én nem foglalkozom!!!!
2015. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9077/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
89%

Krisztikém sajnálom, de én ide képtelen vagyok már a ciklusomról írni, vagy bármiről, annyira rosszul vagyok ettől a sok gyökértől, aki itt van, és cseszekedik. Látod ma is kettő van. A csoportba írok ha írnom kell:) Miért nem oda írsz Te is ?? légysziiii <3 tudom, hogy nem vagy nagy facebook-os, de ugyanannyi energia oda belépni, mint ide:)

Ada drukkolok, szorítok neked, hogy sikerüljön.:)

Julcsi sajnálom, de össze fog jönni az biztos, mert már valami elindult:))

2015. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9078/9202 anonim ***** válasza:
0%
Julcsi voltam ez lemaradt 😄
2015. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9079/9202 anonim ***** válasza:
12%
Köszi Lilla😉 én is ebben reménykedek! Tényleg zavaró ez a sok b@rom aki ide tolakodik!Julcsi
2015. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9080/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Julcsi remelem a golya szerencset hoz es tenyleg sikerul!;)majd irj hogy mit mondott a doki!;)

Kedves Ada!Orulok hogy olvasol minket!Azt hogy erot ad az pedig ketsegtelen boldogsaggal tolt el :)az nagyon kell!!a remeny nem veszhet el soha!Azt kivanom neked szeretettel hogy BABASODJ!;))

Remelem 18.-an fogod irni nekunk hogy sikerult!!:)

Jo sok bajod van neked is hat nem egysueru nekunk akik annyira vagyunk a gyermekre a legnagyobb dologra a vilagon es nem kapjuk meg...akik ide irtak mind tudjak milyen rossz ez de halistennek mar megtapasztaltak az Anyasagot :)ebbol latszik hogy elobb utobb mindannyinknak sikerul!:)

Draga Lilla ahogy erzed!Am meg mindig nem tudja senki ki vagy :)szerencsre itt nem tudjak illetektelenek es aki pedig segitsegre vagyik vagy csak elpanaszolni hogy megint megjott ...szeretetre,torodesre talal :)

Sztem ez jo dolog es akik meg "olyanok"azok hat...nem tudom engem nem erintenek meg.Valahogy a pozitiv kioltja a negativat azt hiszem.

Kedves Roboreter!A kerdesedre a valaszom:nem tudom.

Ha van meg valami kerdezz nyugodtan :)ne haragudj de nem tudom hogy jo szandekkal irsz vagy csak ugy tudod annyi sok furcsa ember van es nem irtal semmit magadrol.

De ha csak ez erdekelt akkor en nem tudom mire hany valasz van mert en itt vagyok amig mindenki babas nem lesz :)es erre buszke vagyok!;)

Puszikak Mindenkinek!;)

2015. ápr. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!