Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9151/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lia juuuj nagyon orulok nektek!Gratulalok sok szeretettel!!:))))Biztos nagyon edes kis csoppseg megnezem majd ;)

Sok puszikak a Kisbabanknak es neked is Lia es Mindenkinek ;)

Nalam minden ok semmi extra azon kivul hogy nyakunkon a lagzi :-D es meg ugy nez ki koltozunk is lakodalom utan (egy masik baratunk is tavozik Angliaba es mi megyunk a lakasaba ami tok jooo :-D )

Bogyeszkam is tok jol van egy mero boldogsag ez a kiskutya :))

Nagyon sok oromot hoz az eletunkbe :-)

Puszikak!

2015. máj. 19. 07:08
 9152/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! :)


Lia gratulálok Emíliához :)

Kriszti neked meg lassan itt az esküvő. Hogy állsz a készülődéssel, szervezgetéssel? :)

Többiek mizujs veletek? :)


Képzeljétek, kb. 2 hete iszom az Inofolic-ot, szedek méhpempő kapszulát, C, D, E vitamint, és most először jött meg 28 napra a mensim spontán :) Előtte pedig 40 napra :) Asszem alakulok :) Diéta+mozgás megvan, most nyomtam le egy 40 perces capoeira aerobic-ot, ja és a férjem egyre kevesebbet cigizik :) Régebben napi 2 doboz megvolt, tegnap már csak 10 szálat szívott :) Na meg tömöm a vitaminokkal őt is :)

Remélem lassan helyrejövünk :)


Puszi:

Ada :)

2015. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9153/9202 A kérdező kommentje:

Szep reggelt Mindenkinek!

Kedves Ada orulok hogy alakultok ez tenyleg jo eredmeny!Remelem hamar sikerul most mar neked!Biztos hogy jot tesz az Inofolic nekem is javasolta az endodoki hogy szedjem a metformin melle.Hat josnak nem neveznem be a dokit mert azt mondta 3 honap es teherbe esek (hat lehet csak a pszichologia miatt mondta okosan) de mar azon tul vagyunk asszem.Tegnap megjott szepen ahogy kellett.A peteerest abszolut nem tudom miota szervezzuk a lakodalmat :-D kicsit jo erzes ez is!Sztem ez az amikor "nem gorcsol ra az ember" kb 3 napja neztem meg hogy mikor is volt utoljara mensi...ugyhogy nem szamolom a dpo-kat se :)Majd a lagzi utan...koltozes utan...felujitas utan...szoval valamikor osszel :)jo ez a pihenes mert sok volt ez a 6 ev vagy mar nem is tudom mennyi.

Koszonom kerdesed Ada az eskuvovel kapcsolatban :) mar minden meg van igen egy-ket aprosagot kiveve amit majd meg megveszek.:)

Annyira faradt vagyok hogy nem is tudom szavakba onteni ha nem jott volna meg azt hinnem teherbe estem es attol vagyok merhetelenul faradt.De az eskuvo a ludas :-D

3 het mulva leanybucsu jajjj nagyon titokzatosak a lanyok teljesen fel vannak allllljzva :-D:-D kivancsi vagyok mar nagyon mi lesz :-)

Kitalaltam hogy fogok venni Valeriana Night-ot most reklamozzak eskuvo elotti hetre hogy nyugodtan aludjak mert mar most is van hogy felriadok arra hogy almodok es valamit elfelejtettem almomban :-D

Tegnap telefonalt Szerelmem Keresztanyja hogy keszen vannak a karikagyuruk is.Oda is kell menni majd.

Nagyon sok puszit kuldok Mindenkinek Csajok!

Babasodjatok!:-D :-)Babasodjunk :-)<3<3<3

2015. máj. 28. 06:58
 9154/9202 anonim válasza:
25%

Én új vagyok és most nem érek rá sem bemutatkozni, sem köszönni, mert nagyon sietek és szörnyen elfoglalt vagyok, ezért bocsássatok meg nekem...

De végigolvasva a válaszokat egy dologról mind megfeledkeztetek. Egy dolog senkinek sem jutott eszébe. Miért nem jön össze a gyerek? Egy csomó tablettát szedtek, lejárjátok a lábatokat és semmi, de ennek az oka egyikőtöknek sem jutott eszébe.

Tudom, kínos, hogy több mint 9000 válasz után kell rádöbbennetek az igazságra: A FÉRJETEK IMPOTENS.

2015. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9155/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Kivel mi ujsag van?Nekem lassan elmuli a mensi ...ill.mar sztem el is mult :-) nagyon sok puszi Mindenkinek!;)
2015. jún. 1. 07:20
 9156/9202 anonim ***** válasza:
0%
Szia Krisztike! Nekem 6-án nem kellene megjönnie :) 24-én volt ovum, ovu után mensis görcseim voltak amit még nem tapasztaltam! Julcsi
2015. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9157/9202 anonim ***** válasza:
0%

15% os hozzászóló :)))))))szóval a TE párod az!!!!Sajnalom hogy így elárulod magad,mert úgy tűnik te tapasztalatból tudod mi történik itt velünk :) Sajnállak

Krisztike holnap olvasok mindent

2015. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9158/9202 anonim válasza:
24%
15%-os magadhoz beszélsz? xD
2015. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9159/9202 anonim válasza:
11%
Atya ég, itt oszt vannak válaszok.
2015. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9160/9202 anonim válasza:
9%
Joker, nem te voltál az, aki kíváncsi volt, mi a legtöbb kommentet kapott kérdés?
2015. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!