Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9141/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! :)


Hát most mi szeptemberig szüneteltetjük komolyabban a babaprojektet, ugyanis a férjemnek nem lett jó az eredménye... Úgy beszéltük a dokimmal, hogy szedjen vitaminokat (FER14), vegyen lejjebb a cigiből, vagy jobb lenne ha leszokna, én meg még hagyjam a gyógyszert egyelőre, próbáljam komolyabban venni a diéta+mozgás kombinációt, és majd szeptemberben csinálunk egy labort, aztán ha ott nem lesz jobb az eredményem, akkor felírja majd.

Mert jelen állapotban csak a lombik jöhetett volna szóba, na de ha van rá más megoldás... nem sietünk annyira a babával, ráérünk kivárni, mire rendbe jövünk.


Vica a lelki pillér engem nem annyira érint, nem vagyok olyan nagy lelkis, legalábbis egyelőre :) Férjem inkább, kicsit megviselte a rossz eredmény... Amúgy átjutott minden hasznos dolog, köszi :)


Azt hiszem, hogy innentől nem olyan sűrűn jövök, szeptemberig regenerálódunk, javulunk, aztán visszatérek :) Bár azért igyekszem olvasgatni titeket :)


Puszi!

Ada :)

2015. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9142/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!huj jo reg nem irtam bocsika minden az eskuvo korul forog :-D

Ada remelem a ferjed eredmenye megjavul a FER14-tol!Meli ferje is azt szedte es nagyon tuti lett rengeteget javitott!Szurkolok!Ugyesen a dietaval meg mindennel!;)

Mar a meghivo osztogatasanal tartunk Csajok (mondjuk el vagyunk vele kesve -ugye a helyszinvaltoztatas miatt-) am mindenki aki ott lesz mar februartol tudja az idopontot :)

vettem cipoket..melltartot mar ezek az aprosagok voltak meg...es majd honap vege fele megyunk megrendelni az eskuvoi tortat is :-D

Mar lazban egunk hiszen jovo honapban eskuvo :-D huj agyam eldobom mar ejszaka mikor alszok is ez jon elo :-D

Ciklusban ott tartok Vocam hogy nem reg hogy mult el a mensim.Hat igen.Megjott,elmult...azert mensi kornyeken mindig remenykedek picit :-)

Mindenkit olelek puszilok!

Ja ez jo otlet hogy megadtok egy fantazia nevet aztan igy senki nem tud irni a nevetekben :)milyen egyszeru!!;)

Nehogy mar a nyul vigye a puskat :-D

Gyerekeinknek egybilliard puszikakat kuldok!Remelem mindegyikuk gombolyu boldog husibaba :))♡♡puszi Csajok!Jovok majd :-)<3

2015. máj. 7. 07:03
 9143/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Ada!

Válaszolok neked, jó? A világ legnagyobb bunkósága a menyasszony ruhájával azonos színű ruhában menni egy esküvőre. Biztosan meglepő lesz a számodra, de ennek abszolút semmi köze nincs a gyermek vallalashoz, ahhoz, hogy könnyen vagy nehezen jön össze a terhesség, hogy 5 kilót hizol e vagy 30at. Szimpla udvariasság a menyasszonnyal szemben. Persze értem én, ha a hormonok elveszik valaki józan eszét, de erre lenne való, hogy mások segítséget nyújtsanak neki.

N.

2015. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9144/9202 A kérdező kommentje:
Lia nagyon szurkolok es puszikak a pocakba!!:)nagyon izgalmas lehetett a multkori megyunk-nem negyunk :))foleg a Parodnak :))drukk es ha itt az ido ugyes legyel ;)hajra Lia!;)
2015. máj. 7. 07:28
 9145/9202 anonim ***** válasza:
0%

Krisztike, nem tudod megmutatni a meghívót? Vagy csak meséld el, hogy néz ki.


Mindjárt esküvő! !!!!


Puszillak!


Meli

2015. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9146/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!


Közben azért olvastalak titeket, most értem a végére mind a 915 oldalnak :) Látom inkább a face-es zárt csoportot használjátok, de azért remélem még itt is olvashatlak titeket, illetve írogathatok nektek :)

A hét elején megrendeltem a FER14-et a férjemnek, tegnap írták, hogy meg is érkezett már a csomagpontba, ahová kértem, úgyhogy hétfőn megyek is érte és kezdheti is szedni. Magamnak meg rendeltem Inofolic-ot, hát meglátjuk :)Kriszti köszi a szurkolást! :) Neked meg hamarosan itt az esküvő... Nekünk idén már a 3. házassági évfordulónk lesz... Megy az idő :)


Többiek mizujs? Babáink hogy vannak? :) Lia neked is hamarosan megérkezik a kis hercegnőd :) Vagy már esetleg...? :)


Puszi!

Ada :)

2015. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9147/9202 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok! Nekem késett 3 napot de megjött :( úgyhogy a padlón vagyok :(((( Julcsi
2015. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9148/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Julcsi sajnalom a mensit :// ez a nagyon rossz amikor mar azt hiszi az ember...mar jon egy kis remeny...mar majdnem ...es semmi.Nekem is annyiszor volt ilyen!:/

Ada persze irj nyugodtan bar en az eskuvoig bizti zombi-uzemmodban leszek :-D de azert vagyogatok.Egyszeruen nem sokszor jut eszembe mostanaban a gyermekaldas kerdese.Annyit vartam mar annyira akartam mar hogy ...a fene tudja belefaradtam.Nem ugy ertem h.nem akarok gyereket dehogy is csak a remenykedesbe.Majd lombikozunk aztan lesz valami.Egyszeruen spontan nem jon ossze es ezt elfogadtam.

A FER14 tuti jo lesz!;)

Melikem ugynez ki hogy feher,ezust fenyu (napsutesben ragyogo csillogo)papiron van.Amazon betutipussal irott.Feher csipke szalaggal es rozsaszin szaten szalaggal diszitett egyedi tervezesu (mert olyan kálát tettek ra amit en valasztottam kepet) 3 hajtas van rajta.Amikor teljesen kinyitod jo nagy ott van a lenyeg egy kalas kep a hatterben halvanyan es a meghivo szovege :) Ezust szinu betukkel irva.Nagyon szep lett ♡ zold boritekban ami szinten csillogo.

Kb igy nez ki remelem el tudod kepzelni :)

Puszikalok Mindenkit Fecokanak is milliard puszit kuldok!;))♡♡♡

En fogalmam sincs hol tartok amugy de talan ez jot tesz nekem :)

Epp az eskuvonk elott leszunk 8 eve egyutt a Szerelmemmel mar pedig ideje lenne a babanak de ami kesik nem mulik ;))

2015. máj. 9. 15:05
 9149/9202 anonim ***** válasza:
11%

05.13-an megszuletett pici Emiliank. Krisztike nezz be a faces csoportba, ott van kep is es a sztori, eleg izgalmasra sikeredett a vege :) Szerencsere nagyon jol vagyunk, itthon pihizgetunk.

Lia

2015. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9150/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Lia gratulálok a hercegnőhöz sok sok tejcsit neki :) Olyan jó lenne ha én is csatlakozhatnék hozzátok facen :) Itt elég kihalt minden :( Julcsi

2015. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!