Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9181/9202 anonim ***** válasza:
86%

Drága vagy!

Meli vagyok, és bizony az én kisbabám van a karomban, mert nem adtam fel! !!!!!!!

2015. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9182/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Hat most jott csak fel.Pihentem az eskuvo utan ...volna...de nem sikerult.:-D A papirok atiratasaval kapcsolatos telefonalgatas es a naszut szervezese illetve a felujitas "szervezese" es meg sokminden mas a napi teendok es munka mellett elveszi az ember gondolatait arrol hogy gyereket akar.:)

Tegnap elott voltam nogyogyasznal hat meglepodtem mert vegre a jobb petefeszkembem volt osszeesett /osszeesoben levo mar szabalytalan alaku tuszo.Orul az ember lanya ha ilyet lat.Sztem nekem meg ilyet nem is mondtak...barmikor mentem tudjatok mindig volt egy doninans tuszom,osszeesett tuszo meg veletlenul se.Na mentem is fel a netre meg ugye a dokit is kerdetzem termeszetesen hogy mit jelent hat mondta hogy ovulaltam vagy most van folyamatban.14 mm-re merte...Hat ez is jo hir hogy nem a "rossz" bal oldali megmutott petefeszeknel van ovulacio.Remelem tenyleg volt benne valami.Kaptam rola kepet is :-D

Amugy merckformin xr-t mentem iratni meg d-vitamint.De jo hogy megnezte :)

Hat jelenleg ez van hogy semmi :-D varom mar Mallorcat nagyon 2 het tenger es nyugalom <3 Remelem mindenki nagyon jol van!;))

Kicciri lesz pasid hamarosan szerintem ne izgulj!Tegnap en is lattam egy Babocat egyem meg de pici volt :))kolleganom unokaja :)Kedves legutobbi Hozzaszolo aki Melit latta Fecokaval <3 koszonjuk hogy elolvasol minket es remelem tud segiteni neked a beszelgetesunk!

Ada remelem mar utban a baba!

Sok puszi Mindenkinek!

Drukkoljatok legyszi annak az osszeesett tuszonek hogy baba legyen belole!;))

Pusszantas!

2015. aug. 14. 07:22
 9183/9202 anonim válasza:
23%
Sziasztok csajok!!! :-) Volt itt egy kisfiú, Ádika, bevallom őszintének rá emléxek csak a tipic-ből, de érdekelne, h hogy alakult a sorsa:))) válaszoljatok Minnél hamarabb csajok!! Esetleg Raszta Jimmy, te nem tudsz vmit? :)))
2015. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9184/9202 anonim ***** válasza:
25%

Jujj de rég voltam :) Ádika köszönjük jól van :)

Minden tiszteletem aki vegig olvasta :)))

Bizony nem szabad feladni!!!

Krisztike,meselj milyen volt a nászúton???

Kicciri, sajna a masik csopiba szoktunk már beszélgetni ;(

Pusz mindenkinek

2015. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9185/9202 anonim ***** válasza:
42%

Ha még valaki olvassa, Vica vagyok :))) Sosem szabad feladni a reményt hogy egyszer anyák legyetek. Nagyon sok mindenen mentem keresztül, de a kisfiam a mindenem. Most úgy néz ki, újra babát várok :)

Csak hogy gyűljön a hozzászólás :))))))

2015. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9186/9202 anonim ***** válasza:
33%
sziasztok végre nekem is sikerült úgy néz ki 6 év után!Én is írtam ehhez a kérdéshez nem is keveset de már meg nem mondom hányadik oldalon volt kb az uccsó bejegyzésem.6 hetes babóca vette ki albiba a hasam remélem minden rendben lesz és remélem sokatoknak sikerült babásodni akik még az elején írtak a kérdéshez.gondolom azóta sokan csatlakoztak azoknak is sok szerencsét kívánok a babásodáshoz!
2015. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9187/9202 anonim ***** válasza:
88%
Kitartás! :) És sok szerencsét nektek a babákhoz. Előbb-utóbb sikerül ;)
2015. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9188/9202 Kicciri ***** válasza:
35%

Hello 😀

Nos lanyok nem adjuk fel igaz? Amikor csatlakoztam ehhez a topic hoz parkapcsolatban voltam. Annak vege. Elegge ki utott, de ez van. Fel allok, minden jot kivanok Neki es tovabb megyek 😊 Voltam par randin es az egyik fiu nagyon meg tetszett. Nepalban szuletett, tini kora ota el Londonban. Gyonyoru egzotikus szeme van.Minden jo volt. "Sajnos" magasabb vagyok nala, igy ugy dontott nem akar talizni. ...eleg szar erzes . Folytatom tovabb a randizast hetvegen. Lanyok, ujak, regiek irjatok .pusszantlak

2015. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9189/9202 Shirayuuki válasza:
92%
Szia Kicciri :) én új vagyok, remélem nem gond, hogy így ismeretlenül írok, de aki ennyin fennakad, az a srác máshogy sem tudott volna értékelni. Viszont köszönd meg neki, mert így átadta a helyét a "Nagy Ő"-nek :))
2015. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9190/9202 Kicciri ***** válasza:
90%

Szia 😊

Koszonom szepen amit irtal. Igen ha mar most ezen ugy mond ki akad, akkor mi lett volna kesobb. Meselj magadrol,legyszi

😍

2015. dec. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!