Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 9131/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok! :)


Vica köszi az őszinte véleményed az eredményeimről :) Kedden dokikhoz menős napunk lesz, akkor azért megpróbálom vele megbeszélni a gyógyszert...


Igen, már a fehér ruhás résznél tartok. Melóban ha nyugi van, akkor van időm olvasgatni titeket :) Lehet reggelre végig is olvasom az egészet :)


Puszi!

Ada :)

2015. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9132/9202 anonim ***** válasza:
0%

Helyettem se tud :)

Puzi

2015. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9133/9202 anonim ***** válasza:
0%

Csajok! Képzeljétek, mióta abbahagytam a fogamzásgátlót (2014. okt.), most jött meg először a mensim spontán, nem Norcolut-ra :) Apró örömök az életben :)


Puszi!

Ada :)

2015. ápr. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9134/9202 anonim ***** válasza:
0%

Annyira gáz, hogy ilyen beteg emberek is vannak, akiket az tesz boldoggá, hogy más nevében írogatnak ide, ezek aztán tényleg lelki szegények :(

Ada, az eredményeid tényleg nagyon durvák :( Nem gondolkoztál még az orvos váltáson? Nem tudom hogy tb-sen vagy maszekba jársz-e, de aki erre nem ad met-et ott azért valami baj van. Az én eredményeim pont egy évvel ezelőttről: cukor 0 perces: 3,4 mmol/L, 120 perces: 2,6 mmol/L. Inzulin 0 perces: 5,9 mIU/L, 120 perces: 24,8 mIU/L. És ez már IR, mert eléggé 0 perc alá esett a cukrom, alapvetően sosem tudtam fent tartani és az inzulin is lehetne alacsonyabb. Erre nem kaptam gyógyszert, csak a sport és diéta és inofolic. Fél év után lett volna kontroll hogy mit módosítsunk, ha esetleg valami még mindig nem jó, de 3 hónap után babás lettem.

Krisztike, elindult a visszaszámlálás, csuda izgi, hogy hamarosan eljön a nagy nap :) Hogy állsz a ciklusban? És te Lilla?

Én előző csütörtökön voltam védőnőnél, ez is persze egy új volt, de nagyon kedves és aranyos, kinyomkodta, hogy a baba és mondta hogy jól lent van a feje, amit amúgy sejtettem is, mert se nem ég a gyomrom és újra normálisan kapok levegőt, szóval lejjebb szállt a hasam. Pénteken pedig betöltöttük a 37 hetet, vagyis pici kis csodánk bármikor érkezhet :) Szombat éjjel 2kor arra ébredtem, hogy fáj a hasam és nem csak picit, megpróbáltam visszaaludni de jött a következő fájás, egy idő után elkezdtem nézni és szabályos 12-13 percenként jöttek, aztán 4 körül elmentem tusolni, gondoltam ha a meleg víztől megáll az is jó, ha nem akkor meg hamarosan úgy is indulunk, de abbamaradt, így fél 5 körül visszaaludtam. Drága férjem izgult is rendesen, ő nem volt ott mikor Bendi született, így azt mondta sosem érzett még ilyet, izgult, ideges volt, látta rajtam hogy fáj eléggé, féltett és nem tudta mi lesz, megyünk, nem megyünk :)

Lia

2015. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9135/9202 anonim ***** válasza:
0%

Lia <3

Már 37.hét :) jujj de izgi

Bizony bármikor jöhet :) kitartás es várjuk a híreket :)

Puszi

2015. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9136/9202 anonim ***** válasza:
0%
Valaki elmondaná nekem h mi ez az oldal? Itt vannak törzsírok vagy mi? :)
2015. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9137/9202 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!


Lia az orvosváltáson nem gondolkodom, mert nagyon imádom, bízom benne, és a PCOS szakértője. A pécsi Da Vinci magánklinikába járok amúgy. Viszont holnap megyek hozzá, azért rákérdezek a Metformin-ra. Endodokim is azt mondta, hogy ő egyelőre nem szeretne gyógyszert adni, a célja elsősorban, hogy életmódot váltsak. Mondjuk a 2013. októberihez képest a 2015. januári azért ég és föld. Bár oké, még így is durva, de azért haladás :) Lassan de biztosan :)

Mondjuk Norbi Facebook oldalán olvastam ezekről a dolgokról, és ott a legtöbben azt írták, hogy a dokik által előírt megengedett szénhidrát mennyiséget felezték, gyógyszert nem szedtek, és néhány hónapon belül tökéletes laboreredményt produkáltak, és még fogytak is jó pár kg-t. Mert ugye ebben is csak a pénz van, stb. Hát én még nem tudok mit mondani erre, nincs tapasztalatom, de örülök, hogy a Metformintól babás lettél Lia (meg aki még így volt vele) :)

Minden esetre beszélek holnap a dokimmal, lehet hogy egy újabb vérvétel kellene, aztán annak alapján mondja meg a tutit a bogyóról :)


Szép estét mindenkinek!

Puszi:

Ada :)

2015. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9138/9202 anonim ***** válasza:
2%

Ada, az életmódváltás oké, de sajnos ilyen eredmények mellett a 3-as kezelés az ami segít neked. Gyógyszer, diéta és mozgás, elviekben van 4. pillér is, az a lelki ok :)

Mindenképp kérdezz rá a dokidra, jó nehéz manapság olyan orvost találni, akiben az ember megbízhat, én már csak tudom.

Én norbi cuccokat sose vettem, és ő inkább a cukorbetegeknek való, az inzulin rezisztencia szerintem más.

Ada, átjutottak a mintaétrendek is, amiben össze vannak állítva receptek is? :)

Kriszti, mi újság hol vagy?

2015. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9139/9202 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem Lívi, Lívi már nem ír ide, pont ez miatt, amúgy meg simán fel lehet ismerni ha Lívi ír, de nem fog, úgyhogy ne fáraszd magad kedves hozzászóló :D
2015. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9140/9202 anonim ***** válasza:
14%

Ada, én még ezt a könyvet ajánlanám neked, én imádom, rengeteg minden van benne, mintaétrendek minden, és receptek hogy mennyi ch-t tartalmaznak, itt egy kis ízelítő belőle

[link]

2015. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!