Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez lehet terhesség? Gyanús jelek.

Ez lehet terhesség? Gyanús jelek.

Figyelt kérdés
PCO miatt nincs spontán menstruációm, ezért fél éve rendszeresen duphastont szedek 10 napig, napi 2x. Miután abbahagyom pontosan 2 nap múlva meg jön. Igen ám de most nagyon sokat váratott magára, több mint 1 hét után jelentkezik, de most is nagyon kicsit van meg, azt mondhatnám, hogy a 3 nap alatt mióta meg van az első 2 nap nagyon gyenge, a mai sem mondható közepesnek sem, és úgy érzem ma el is fog múlni. Szóval nem tudom. Ráadásul nekem mindig 6-8 napig szokott meglenni, rengeteg vérveszteséggel. Nagyon gyanús ez, de csak ennyi szokatlan van. Orvoshoz jövőhéten megyek,a derekam és a mellem fájdogál, na de az a menstruációtól is lehet. Remélem baba miatt van ez a változás, nem ciszta miatt, mert a doki szerint van egy ciszta ami rossz helyen van. A hasam alja néha iszonyatosan fáj, de nincs különösebb vérzés. Minden válasz nagyon köszönök.

2012. aug. 5. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs spontán mensid, az azt jelenti, hogy nincs peteérésed sem.

A duphastont azért kapod, mert ettől megjön a mensid.

Nem valószínű a terhesség, de ha csinálsz egy tesztet, okosabb leszel.

Szeded a merckformint vagy valami hasonló gyógyszert? Tartod a hármas kezelést?

2 fiús boldog pcos anyuka

2012. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 hónapja, a legelső duphaston adag szedése óta van peteérésem, ezt az ultrahang is bizonyította. Igen szedek metformint azt is 6 hónapja, tartom a diétát, a sportot most nem mert a ciszta miatt az orvosom nem ajánlja. Tesztet meg azért nem csinálok, mert már 2x is álpozitív volt, és nagyon rossz érzés beleélni magam a babába, aztán meg kiderül, hogy még sincs baba.
2012. aug. 5. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

És még mondják, hogy ciszta nem okoz pozi tesztet. Én is jártam így. Megértelek.

Így már azt mondom, hogy lehet terhesség.

Az álpozi teszted mennyire volt erős? Mert nekem halovány volt, lehetett látni, de nem volt erős. Amikor terhes voltam, erős volt mindkét vonal.

Ha nem szeretnél csalódni, akkor várd meg a jövő heti vizsgálatot.

Szorítok! :)

2012. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közepesen erős volt az álpozitív teszt, rózsaszínes, szabad szemmel nem kellett keresgetni a két csíkot, lehetett tisztán látni, de sötét piros sem volt, szóval közepesen erős. Reménykedem a babában, mert ha nem baba, akkor valószínűleg küretet kell csinálni, és én attól nagyon félek, mert a doki szerint is van kockázata,de muszáj lenne a méhemet kitakarítani. Nem olyan régóta próbálkozunk még 28 éves vagyok, most érzem már magam alkalmasnak az anyaságra, de 1-2 év még benne van, csak azt szeretnénk hogy 30 éves koromra legyen babánk. :)
2012. aug. 5. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek!

De én a hármas kezelésben hiszek, nekem ez segített. Csak türelmesen csinálni kell. Persze van, akinek nem elég, mert van még valami más problémája is, de az esetek többségében a hármas kezelés nagyjából 1 éven belül meghozza gyümölcsét :)

Várom, h mit mond a dokid!

2012. aug. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!