Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO gyanú lehet? Segítene...

PCO gyanú lehet? Segítene nekem valaki? Szerintetek ilyen hormonsorral, úgy, hogy nincs más problémám és clostit szedek, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

3. napi hormonsorom :

-TSH : 3,260 mlU/ml

-FSH : 5,0 mU/ml

-LH : 11,82 mlU/ml

-prolaktin : 7,66 ng/mL

-progeszteron : 1,34 nmol/l

-estradiol : 113,7 pmol/L

Kíváncsi lennék, de csak olyan véleményére, aki valamennyire ért hozzá, hogy mit gondol. Köszi minden választ.



2012. nov. 20. 14:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nálam az inzulinnal nincsenek gondok, voltam cukorterheléses vérvételen és teljesen rendben találtak mindent, az Uh sem mutatott eltérést. Igaz van némi túlsúlyom, de mindig ilyen voltam, gyerek korom óta, hiába fogytam 25 kg-ot a ciklusom ugyan olyan szabálytalan maradt. Kicsit most ideges és tanácstalan lettem, eléggé megbízható és elismert dokihoz fordultam akit szintén 1 doki ajánlott és most kiderül nem is bízhatom benne? Ezt a hónapot már végig csinálom a clostival, a hőgörbével és a ovutesztel, talán lesz esélyem így is, ha viszont nem ,lehet dokit váltok!
2012. nov. 20. 17:12
 12/15 anonim ***** válasza:
A cukorterhelésből,nem derül ki, hogy jó e az inzulinod. De azért írt már meg légyszi azokat a cukor eredményeket. És mielőbb csináltass egy terheléses cukor+INZULIN vizsgálatot.
2012. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Vércukor éhgyomorra: 5,2 mmol/l

60 perc vércukor:8,4 mmol/l

120 perc vércukor:5,8 mmol/l

inzulin:7,8 mIU/L

inzulin 120 perc:20,2 mIU/L

HOMA-IR:2,2

2012. nov. 20. 18:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem jó eredmény. A 60 perces cukrod emelkedett , és az éhgyomri inzulinod is magsabb mint kéne. 5 alatt kéne lennie.
2012. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Osztom ez előttem szóló véleményét. A 60 peces cukrod magas. Az éhgyomri inzulinod pedig szintén. Megtévesztő, hogy sok labor 25-ös határértéket ad meg. Az viszont már nagyon magas éhgyomri. 5 alatt kellene lennie. Sok doki sincs tisztában vele, hogy mik a jó értékek. Egy jó endokrinológust keress mindenképpen. 60. percben inzulin nem néztek?
2012. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!