Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tatabányán illetve a környéken...

Tatabányán illetve a környéken van endokrinológus, aki ír fel valamit magas tsh-ra? Vagy elhajt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Most akkor olyat akarsz, aki ír gyógyszert vagy olyat aki elhajt? Mennyire magas? A többi hormont is nézték? Voltál már másik endo-dokinál is?
2013. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha ennyire félreérthető, akkor módosítom a kérdésem.. "Vagy csak elhajt? Nem ír fel?"

3,9 és nem voltam, csak háziorvosnál. Néztek még mást is, nem hiszem, hogy mindet...

2013. máj. 25. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:

www.lollok.hu- nőgyógyász+endokrinológus

Amúgy endokrinológiai szakrendelés csak Fehérváron van.

2013. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3,9 nem magas, ha nem akarsz éppen teherbe esni. A háziorvos vagy a nogyogyasz adhat beutalot. En Bp-en tudok ajánlani többet is, de főleg maganorvosokat. Az nem hajt el.
2013. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem a teherbeesési problémák kategóriában van, tehát teherbe szeretnék esni. Mivel volt már vetélésem, illetve beágyazódási problémám, ezért szeretném, ha jók lennének az értékeim és nem történne semmi rossz velem....
2013. máj. 29. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Találtál endokrinológust? Én Győr környékén keresek, de elmennék Tatabányáig is.....

2014. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

közben kiderítettem, a környéken csakis Győrben van egyetlen endokrinológus, a legközelebbi pedig Pápán van...

2014. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!