Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit kéne tennem? Félek hogy...

Mit kéne tennem? Félek hogy ez egy hosszú folyamat lesz! Hogy rövidítsem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babát szeretnénk. Sajnos fellépet egy nagy gond. Utolsó mensim április 6.-án volt. Január óta próbálkozunk de sajnos most nincs mensim. Voltam orvosnál megvizsgált mondtam neki hogy babát szeretnénk. Nem látott semmi kórosat. Azt mondta kontroll 1,5hónap múlva és ha addig sincs semmi akkor tovább lépünk. Érdekesség hogy ahogy érkezne a mensi időpontja fáj a cicim meg görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni de soha semmi. Tesztem negatív sajnos. Mit csináljak? Segítsetek légyszi.

2013. júl. 3. 09:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De pl. ő volt az aki a hormonvizsgálatot úgy kezdte, hogy csak 21. napon csinált mert az a biztos ami már megtörtént, nem érdekli hogy lesz-e peteérés, csak az hogy volt-e. Szóval ezen a téren is ő ilyen, eddig csak dícséretet hallottam róla, legalábbis ami a szaktudását illeti.
2013. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! :) És köszönöm az infót mindenkinek! :)
2013. júl. 4. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!