Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas inzulin szinttel csináln...

Magas inzulin szinttel csinálnak inszeminációt?

Figyelt kérdés
Magas lett az inzulin szintem, még 3 napot kell várnom a nőgyógyászhoz,hogy tudjak vele beszélni. Augusztusba kezdenénk az inszeminációt, lehet így is hogy magas az inzulin? Vagy ha már sikerül egy kicsit le vinni akkor kezdhetünk?Légyszi segítsetek, mert nagyon el vagyok keseredve :(
2013. júl. 29. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Magas inzulinszintre kapsz gyógyszert, és diétázni és mozogni kell. Ez endokrinológusra tartozik, vagy speciális, hozzáértő meddőségi nőgyógyászra. A magas inzulinszint vetélést okozhat, mert roncsolja a progeszteront. Egy hozzáértő doki szerintem nem csinálná meg az inszemet egyből. Mennyire lett magas? Terheléses vércukorral nézték?
2013. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!ezek a leleteim:

glükóz 0' 5,7 mmoll/L

glükóz 120' 5,4 mmol/L ezek jók!

inzulin 31,2 mIU/L

inzulin terhelés 120' 81,7 mIU/L

HOMA-IR 7,9

remélem,hogy csütörtökön ad valami gyógyszert a nődoki!mert a meddőségibe csak augusztus végén megyünk.Én is ettől féltem,hogy nem csinálják így meg,de már úgy vagyok vele,hogy ha eddig kibírtam akkor 1-2 hónap már nem számít!köszi a segítséget!

2013. júl. 29. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, valóban magas az inzulinod, de legalább a 120-as cukrod nem esett nagyon az éhgyomri alá. Bár jobb lett volna egy három pontos mérés.

Az én dokim ennél alacsonyabb inzulinra is adott gyógyszert (Mercformint), bár nekem a cukrom nagyon le is esett.

Nem tudom, hogy a gyógyszernek köszönhetően, vagy sem (plusz sport és diéta), de az első éles hónapban terhes lettem. Sajnos nem maradt meg a terhesség, azt viszont nem tudom, hogy az IR-nek köszönhetően, vagy csak a természet szelektált.

De gyógyszert szerintem mindenképpen kapni fogsz. Sokan egy-két hónap gyógyszerszedés (plusz diéta, és sport nagyon fontos) sikeresen teherbe estek, holott előtte sokáig nem. Szóval lehet, hogy ez is megoldaná a problémád.

2013. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!most amíg várok a dokira már elkezdtem a 160 CH-s diétát.Elég nehéz még így az elején,de majd belejövök,viszont még egy kg se fogytam...de remélem,hogy majd a sport azt is beindítja,szombat óta csinálom :)
2013. júl. 30. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Kitartást, tudom, hogy nehéz elkezdeni.

Ötletekért, hasznos tanácsokért szerintem addig is lépj be ide: Zárt csoport, senki nem látja, viszont rengeteg hozzászólás érkezik a témában:

[link]

2013. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!csatlakoztam,remélem felvesznek :)
2013. júl. 30. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy felvesznek:)
2013. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!