Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan dolgoztátok fel, hogy...

Hogyan dolgoztátok fel, hogy nem lehet gyereketek? Találtatok más életcélt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Megmondom őszintén, hogy nekem sosem volt a gyerek az életcélom. Pedig lehet gyerekem...


Nekem totál furcsa, hogy valakinek nincs más. Annyi minden van. Neked nincsenek karriercéljaid? Álmaid? Mit szerettél volna gyerekkorodban?

2013. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Karrierben elértem már mindent, amit szerettem volna. Igazából nincs célom, néha utazgatok.
2013. aug. 25. 12:15
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Honnan veszed,hogy nem lehet??Mondta egy orvos?? Mert az nem jelent semmit.Nekem is ezt mondta,azóta ven 2 fiam.
2013. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam. Most már elmúltam 40, kevés az esélye.
2013. aug. 25. 12:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én (mi) nem tudtuk elfogadni. Amikor kiderült, hogy gond van eldöntöttük, ha másképp nem megy örökbe fogadunk. Mindenképpen szerettünk volna gyereket, bár nélküle is szép és tartalmas életünk volt. Végül 6 év küzdelem és kezelések után lett saját babánk.
2013. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Utazz el a tengerhez 2 hétre jó időpontban és hajrá.
2013. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Így hogy írod a korod, már más színezete van a dolognak. az örökbefogadás tényleg nagyon jó gondolat. Párod/férjed mit gondol erről az egész gondodról? Megbeszélted vele esetleg?
2013. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem van gyerekem, de ha nem lehetett volna biztosan örökbe fogadnék. Ismerek olyanokat, akinek nincs gyereke, mert "vénlány", egyedül él és olyan hivatást választott ahol gyerekekkel foglalkozik.
2013. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A férjemnek már van gyereke az előző házasságából, ezért ő nem akar örökbe fogadni.
2013. aug. 25. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért 40 éves korban is szülnek emberek. Pusztán a kor miatt nem érdemes feladni. Meddőségi centrumba rengeteg ilyen korú jár. Sajnos nyilván kisebb az esély, de próbálkozni amúgy lehet. Amúgy ha végleg nem jön össze esetleg tanulj valamit, utazgass, sportolj, vagy csinálj bármit ami célt ad és örömet hoz.
2013. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!