Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan lehetne a leghatásosabb...

Hogyan lehetne a leghatásosabb és leggyorsabb módon teherbe esni? Többi lent

Figyelt kérdés

3 éve próbálkozunk a férjemmel de eddig sajnos nem estem teherbe. Már jártunk orvosnál nekem a tüszőm nem nő meg eléggé.

Lehetne e befolyásolni? Vagy van-e valami módszer amivel teherbe eshetnék?

Nagyon vágyunk egy babára de ha nem muszáj nem akarunk lombikra menni.


2013. szept. 18. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A doki miért nem ad gyógyszert, nem erre adják a closti-t? De ha nem ezt a gyógyszert, akkor valami gyógyszert azért adhatna, mert lombik előtt azért illik gyógyszeres terápiát is kipróbálni. Voltatok több orvosnál is? Endoklinologusnál? Érdemes egy hormonvizsgálatra elmenni, mert lehet nem csak ez a baj, vagy hormonokkal tudnák a tüszőérést serkenteni. Szerintem biztosan lenne erre gyógyszeres megoldás is. E-vitamint nem szedsz? Terhesvitamint is megpróbálhatnád. Sok C-vitamin sem árt. Palástfű és cickafarkfű teára is sokan esküsznek. Nekem akkor jött a baba mikor ovu előtt 2 nappal vettem be egy szem szén tablettát (össze szedi a méreganyagokat a szervezetből). Gyertya állás szex után gondolom azon már túl vagytok és mondjuk a problémádon nem sokat segít. Én azt javaslom kérjed ki 2-3 orvos véleményét is.
2013. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem pajzsmirigy alulműködésem van de a mostani vérkép és az orvosok szerint nincs akadálya vérképileg a babának.

Nőgyógyásznál is voltam szedtem 2 hónapon át a clostyt illetve egy hónapig Merional injekciót. Sajos az ember mai keresettel nem tud annyi fele költeni mert most másra kellett a pénz. Átjárok másik városba orvoshoz ami a benzinköltség alkalmanként 5000 a dokinak meg az injekciók. kb 40-50 000-be volt. Most kicsit szüneteltetem az orvoshoz járást, de nem adtam fel. Szedtünk mindketten méhpempőt is hátha segít.

Nem tudom már mit kéne tenni. Idegileg is teljesen megvisel ez az egész. Évek óta semmi:(:(:(:(:(

2013. szept. 18. 18:59
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Minden kivizsgálásotok megvolt már? Átjárhatósági? Párod vizsgálata?

TSH-d mennyi lett? A többi hormonod hogy áll?

Valami oka van, hogy a tüsződ nem nő meg, és ezen házi praktikák nem nagyon fognak segíteni, csak ha az alap okot kezelik.

Egyébként a leghatásosabb és leggyorsabb mód a teherbe esésre a lombik. :-) Hogy reagáltál a merional-ra? Hány tüsződ érett tőle?

2013. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám a helyedben az ovulációs mikroszkópot. 2-3 ezer forintért lehet kapni gyógyszertárban.
2014. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam el a tüsző problémát.
2014. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!