Akinek ebben a ciklusban lesz/ volt inszeminációja: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 6. ciklusnapon.

A 4. óta szúrom a Meionalt; elvileg 8-10-et összesen.

Napi egyet.

Hétfőn, a 8. ciklusnapomon megyek először UH-ra.


Szerintem kb. a jövőhét hétvégén lesz az inszem: Péntektől hétfőig bezárólag kellene meglennie.

Vasárnap van a 14. ciklusnapom; és repesztő nélkül a 13.-on szoktam repedni.

Jó lenne ha hétvégén csinálná a doki; így nem kéne hiányoznom melóból. Így is érdekes lesz megoldanom hogy nem emelek; hajolok; nyújtózok.......

Nekem ez lesz az első; nagyon izgulok! :-)



2013. szept. 14. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:

szia!!

húúúúú de jó,hogy rád találtam!!

nekem is ez az első inszem én egy kicsit előrébb vagyok mint te de ha nem gond én is izgulnék veled együtt!

nekem az utolsó vérzésem augusztus 29-én volt a ciklus 2 napjától kaptam a clostyt napi 2 és 7 ciklus naptól a gonal-f 300-ast napi 75-t! és a ciklus 13-14 napon volt a inszem! ami szeptember 10-11-ét jelenti!!nekem nem is a tüszőkkel volt baj hanem a méhnyálkahártyával! nagyon vékony volt!! 9-én 6,3 mm volt!nem tudom sikerül-e így ,sikerült-e!!egy sorstársad !

2013. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

Sziaaaaaaaaaa! :-) JAjj, akkor nagy lehet az izgalom!!!!!!!!!!!

A barátnőn is így lett terhes, 4!!!!!!!!!!!!! mm volt a nyálkahártyája; szedte a Clostit.

Ő az utolsó UH után szedett 2 naponta 200 mg E vitamint; és lám, már meg is született (10 hónapos) a kisfia! :-)

Szóval ezek szerint sikerülhet így is; és reméljük, hogy nem csinálták volna meg ha badarság lett volna! :-)

Akkor 3. dpo körül vagy????????????? Írj le mindent..............


Az én nyh-m is elég vékony volt; mondjuk nekem pont a Clostitól, ezért azt nem is kaptam, csak a Merionalt.

Hol csinálták?

Nekem vidéken, maszek rendelőben lesz.

Izgulok nagyon érted!!!!!!!!! :-)

2013. szept. 14. 14:31
 3/63 anonim ***** válasza:

hát nekem az inszem előtt volt 6,3mm a nyálkahártyám! de én nem mertem bevenni semmi plusz vitamint mert kérdeztem a dokit kell -e azt mondta nem kell!! pedig állítólag jó a e vitamin! most nem tudom mi lett volna jobb!az előző írásom elúszót így lehet kihagyok valamit amiért bocs!

izgalom nincs bennem inkább félelem! nem igazán tudok ,tudtam pihenni !jó nem teljes bedobással de csinálom itthon a dolgomat! nem tudom így többet ártottam mint használtam ennek az egésznek!! következőleg nem így csinálom biztos!!

igen 3-4 dpo-n vagyok attól függ honnan nézzük!a vitamint próbálom gyümivel pótolni! bár most csak két féle gyümit eszek!! ami nálam már nagy szó mert nem szoktam enni gyümit!

a closty vékonyítja a nyálkahártyát! erre kaptam egy plusz szúrit de hogy mi volt a neve nem tudom! az inszem előtt kellett beadni a tüszőrepesztőt! az egy szúri!

én szegedre járok Dr.Pásztor Norberthoz!!női klinika! tb támogatott helyre!csak a gyógyszert kellett fizetni uh ingyenes!reggel elmentem szegedre igaz jó korán és csak 11 órakor csinálták! kaptam ágyat és addig ott feküdtem járkálhattam aztán mikor megcsinálták 2 órát feküdni kell! párna a popsi alá és úgy feküdtem!köszönöm ,hogy izgulsz értem! aranyos vagy!! én is izgulni fogok érted! írj ha kérdésed van!!bár én se vagyok nagy szakértő!!

2013. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
első voltam!! bocs lemaradt!!nem tudom ír- e valaki rajtam kívül ezért írom oda ,hogy hányadik voltam!!
2013. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Első! :-)

Én sem fogok tudni pihenni, az biztos! Nem tudom mikor lesz, én jövőhét péntek és a következő hétfő közé kalibrálom. De majd a doki megmondja.

Nekem mennem kell melózni, ráadásul gyerekek közt vagyok, így nehéz megoldani a pihenést, de majd kitalálok valamit: mondjuk hogy meghúztam a derekam, vagy ilyesmi, és nem tudok se ugrálni, se emelgetni.

A pihenést én úgy gondoltam, hogy nem rohanunk sehová, nem megyünk nagy buliba (bár nálunk pont lesz egy összejövetel az inszemre egy héttel, de majd megmondom hogy mindenki érezze otthon magát; és a kanapé vagy a legkényelmesebb fotel az enyém! :-)

Ami jól esik! Minden nap egy kis séta, de most nem viszünk kutyát, mert rángat szegényem, és azt pl. nem szabad gondolom. Vagy legalább is kerülendő....

Ne félj, bár tudom hogy ha túl leszek rajta már én is félni fogok; de most még izgulok! Hogy egyáltalán meglesz -e, nem lesz -e gond a tüszőkkel, a nyálkahártyával, nem romlik-e le addig a sperma... Nálunk épp a határon van sajnos; szóval bármi lehet:-(

De bíznom kell benne hogy most meglesz és össze is jön, máshogy nem megy! Babásodjunk! ;-)

Írd le ha bármi furát is érzel!

2013. szept. 14. 18:15
 6/63 Kitty1977 válasza:

az is hozzászólhat aki még előtte áll? le tudnátok írni az egész menetét, milyen szuri? vannak e a gyógyszereknek bármi féle mellékhatásai

Ja és a legfontosabb: mindenkinek szurkolok! :)

2013. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Persze, bárki hozzászólhat; ne viccelj!

Én Merional szurit kaptam, mi adtuk be itthon. CSak ezt. Ma volt az 5., és holnap már csak egy felet kell. Ma volt a 2. uh, előtte csak megbeszéltük a dolgokat.

Mai Uh: :-(

Nekem csak vacak 2 tüszőm lett ( a múltkor 7, és abból 5 volt jó!!!!!), és repesztőt sem kapok...... Elmagyarázta hogy miért nem, és oké, elhiszem.

Lh tesztelek ma óta, és azt mondta, a héten meglesz! Amikor pozitív az LH, 24 órával utána inszem!

Hát, kíváncsi vagyok! Nem kell pihenni, semmi.

Előre kivagyok hogy nehogy beteg legyek!!!!!!

Már valami halványan látszik az LH tesztemen, szerintem szerdán lesz pozitív, és csütörtökön inszemezünk. :-))))))

Megkaptam a cucc szállító szütyőkét, és az instrukciókat. IZGULOK!!!!!! 7.3 mm a nyálkahártyám. Szorítsatok! Tényleg, mennyi önmegtartóztatás kell előtte????????????? Kell egyáltalán?????????????????

2013. szept. 16. 22:30
 8/63 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

látom már hárman vagyunk!

Kitty: én leírtam a folyamatot hogyan is volt nálam! te hol tartasz most??persze ez mindenkinél más! és ne aggasszon ha nálad máshogy lesz!minden doki máshogy csinálja!

kedves kérdező: nagyon izgulok érted!!milyen lett az lh teszted? én nem lh teszteltem nekem nem is mondta a doki! nekem mindkét oldalt volt domináns tüsző (ami nem biztos szerencsés nálam mert a bal oldalt a petevezetékem el van záródva)nekem inkább a nyálkahártyával volt baj! szerintem vékony volt de viszont a tüszők meg óriásiak! az inszem előtti napon volt a bal oldalt 28×28 mm a jobb oldalt meg 23 ×23 mm a nyálkahártyám meg 6,3 mm ezen kívül meg sok apró tüsző még!!

önmegtartóztatás: hát mi nem voltunk együtt a párommal se előtte se utána! nem is leszünk mi ki nem derül mi a helyzet nálam! hogy kell -e előtte nem tudom de utána igen!legalább is én úgy tudom!

milyen instrukciókat kaptál kérdező???mert én nem kaptam semmit! csak a doki szóba mondta el mikor mit kell csinálnom! a szúrikat is elsőre a házi dokim adta be mert én nem mertem meg jobb volt így mert legalább tudom hogyan kell szabályosan beadni! írjatok! első voltam!!

2013. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem szept. 6-7-én volt, most pénteken kell tesztelnem.

Hajrá Lányok!!!!:-)

2013. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:

utolsó!!!megy a drukk!!érzel valamit??

első voltam!

2013. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!