Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan zajlik az inszemináció?

Hogyan zajlik az inszemináció?

Figyelt kérdés
Ha lehet részletesen írjátok le. Az előtte lévő napok történéseit is légyszi!
2013. okt. 1. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A ciiklus elején elkezded szurni amgad a megadott emnnyiséggel, aztán a ciklus elörehaladtával 2 naponta kell menni uh-ra, hogy lássák hogy reagálsz a hormonra. Aztán amikor elérkezik az idő beadod a tüszőrepesztő szurit másnap bemnetek apával ö ad mintát és azt neked közvetlenül a méhedbe juttatják utána haza mész és várjátok hogy kiderüljön sikerült-e.
2013. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Injekciós tűvel, vagy injekciós tollal? Most még elképzelhetetlen számomra, hogy magamat megszúrjam... jelenleg ki lehetne kergetni a világból az injekciós tűvel...
2013. okt. 2. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy nem kell szúrni, csak a tüszőrepesztőt (vékony kis tű, előre töltött fecskendő, nem nagy valami tényleg, pedig én aztán rettegek a szúrástól)


nekem nem kellett szúrnom mellé semmit, csak a clostyt szedtem 5 napig.

2013. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál, köszönöm szépen a válaszod!!!
2013. okt. 2. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
ha kell hormon pótlás akkor igen magadnak kell baadni vagy a férjed vagy valaki aki meri, ha én oda jutok nekem Édesapám fogja beadni mert egy házban lakunk és ö orvos. Van hogy napi több szuri is kell, nem lehet vele egy rendelőbe rohangálni, igy marad az hogy ti megoldjátok otthon. Sok nőnek a férje adja be pl.
2013. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Merional szurit kellett szúrni )a férjem csinálta), de nekem nem kellett tüszőrepesztő. Összesen 5 szuri volt. Az inszem előtt 1.5 órával vittem a cuccot jól körbebugyolálva, hőtárolós táskában. Később visszamentem, volt egy uh, majd a vizsgálón fertőtlenítés után felhelyezték a katétert ( az átjárhatósági fájt; ez nem), megkaptam a cuccot, 20 percet még ott pihiztem, majd ÓVATOSAN mehettem haza. Én pihentem utána 4 napot, alig keltem fel az ágyból! Most is igyekszem vigyázni. Szombaton tesztelek. Sok sikert neked! Semmi extra egyébként, én azt hittem milyen nagy valami, de mint egy sima vizsgálat szinte. A szuri nem jó, de ennyi. Van aki clostit kap, de azért az ritka....
2013. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem két inszeminációm volt, mindkettőnél csak closti volt a stimu, az egyetlen szuri a tüszőrepesztő volt, amit 36 órával előtte kellett beadni, akkor még elmentünk az ügyeletre, ahol szépen beadták.

A lombikoknál végig szúrni kellett, akkor azt mondtam, én ugyan nem rohangálok sehova, az elsőt megmutatták, a másodikat én adtam be magamnak az asszisztensnő felügyeletével, a többit már otthon egyedül. :-)

Nem izomba kell adni, hanem bőr alá, pocakba, ahol amúgy is van mindenkinek egy kis zsírpárna, meg sem éreztem. :-)

Ha hadilábon állsz a tűvel, akkor meg tudod oldani, hogy beadják valahol, ne parázz előre. :-)

Az inszem tényleg nem nagy cucc. :-)

Bár nekem a lombikok sem számítottak annak, csak anyagilag. :-/

2013. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!