Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2.99 TSH magasnak szamit hogy...

2.99 TSH magasnak szamit hogy terhesseg letrejojjon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
igen 1-2 között kell lennie, de inkább az 1hez közelebb.
2013. okt. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen, 1 körül kell lennie.
2013. okt. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Önmagában a TSH-ból ezt nem lehet megítélni! Ez egy olyan szabályozó hormon, ami a pajzsmirigy működését szabályozza, ami a pajzsmirigy hormonjait termeli. És a lényeg, hogy ezeknek a hormonoknak a szintje megfelelő-e.

Nekem 3,8 körül volt teherbeeséskor, minden rendben azóta is, hormonjaim teljesen rendben. Ha aggódsz miatta vizsgáltasd ki, de olyan orvosba ne bízz meg, aki csak a TSH alapján akar kezelni és nem nézi végig a többi hormonodat!

2013. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem 1.75volt iden februarban utana nayron volt a 3. lombik sikertelenul es most egy vervetelnel 2.99 felment. nem igazan ertem miert lehet hogy az utobbi lombiknal hasznalt megemelt hormonoktol? Igazan nem vagyok tulsulyos inkabb vekony alkat.
2013. okt. 27. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ertem, lombiknal azzal kezdik, hogy 1-re leviszik
2013. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Többi hormon is hathat rá egyébként, nekem terhesség elején 6,2-re ment fel, meg is ijedtem, de T3, T4 hormonok akkor is rendben voltak, azt mondta a doki, a terhességkor termelődő hormonok is hatnak a szintjére (már nem emlékszem melyik, nem akarok hülyeséget mondani), azóta lejjebb ment.
2013. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek, elmegyek megint megcsinaltatni es meglatjuk mennyi lesz es mit mond az orvos februarra vagyunk elojegyezve ujra lombikra. A tobbi hormonon egyebkent rendben van. Mi a gyogyszer neve amit ilyenkor adnak hogy leviszi?
2013. okt. 27. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:

A hatóanyag neve thyroxin, többféle gyógyszerben szedheted pl.: Euthyrox, L-thyroxin. Ha meg tudod tenni, akkor mindig ugyanott kellene csináltatni, mert nekem az a tapasztalatom, hogy 1-2 nap eltéréssel is tud 2 labor egészen más értéket produkálni.

A magas TSH egyébként nem akadálya a teherbeesésnek, én 4,5 mellett lettem terhes. A vetélés esélyét növeli meg.

2013. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én 3,9-el nem estem teherbe, 1,7-el az első próbálkozós hónapban, de elment a baba 9 hetesen. Azóta 1 körül tartja a dokim.

2013. okt. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Letrox, napi felet szedtem és 3 hét alatt levitte.
2013. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!