Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztencia esetén...

Inzulinrezisztencia esetén jár adókedvezmény?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

??????

Nem, mégis mire gondoltad?

2013. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak kifejlődött diabetes esetén :-\ .

Amennyiben nem étkezel, élsz az ÍR állapotnak megfelelően előbb- utóbb járni fog jogosan az adókedvezmény.

A legrosszabb példa erre én vagyok: 19 évesen hirtelen nagyon meghiztam, cikluson rendezetlen lett, alig volt, kb 22 évesen diagnosztizálták PCOS-mat, Diane 35- öt kaptam rá, aztán 8 lombik.

Mára 38 évesen diabetes esetén:'( , tanulhatott a diétát, bárcsak előbb kaptam volna segítséget az IR diétában, akkor ma nem itt tartok.

2013. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Helyesírásomért bocsánatot kérek!

Okostelefonról írtam.

2013. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Geryson válasza:

Inzulinrezisztenciát úgy érted, hogy megállapított cukorbeteg vagy? Tehát nem gyanú, nem sejtés...


Mert akkor igen, kapsz rá. Én is az vagyok és kapok (valami tartós fogyatékosság címszóval). Nem egy nagy pénz, ha jól emlékszem havi 4.000 Ft körül van és egyben szoktam bevalláskor mindig visszakérni.

2013. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Endokrinológus állapította meg, hogy inzulinrezisztenciám van és a diéta és heti háromszori sport mellett gyógyszert is kell szednem (ami nem inzulin) és ugye a diétához az ételek jóval drágábbak, mintha nem kellene diétáznom...
2013. dec. 3. 09:00
 7/9 anonim ***** válasza:
nem.
2014. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

OFF! Félig....

Nekem pl. IR-em van az endoki szerint, két éve szedem a Merckformin Xr 750-et! Viszont a dietetikus minden kontrollon azt írja a papíromra, hogy nőgyógyászati indikációra.

ÉS mondta is hogy ha teherbe esem és kihordtam a babát, akkor nem kell majd a gyógyszer sem.

Szóval én pl. nem is tudom hogy most akkor az vagyok-e vagy sem, vagy csak X évig (amíg nem jön a baba) vagyok az... Így is jogosít szerintetek? Szerintem egyébként nem.

2014. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, csak az inzulinosoknak jár. :-(

2014. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!