Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostinál természetes ez,...

Clostinál természetes ez, vagy reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Egy hete volt az ovulációm, előtte clostit szedtem, ez volt az első ilyen hónapom. Ma volt egy kis vérzésem, és nagyokat nyilallt az alhasamba, a méhem környékére, mindkét oldalra. Szerezzek be tesztet szerintetek, vagy még nem lehet tudni, mi lesz a kimenetel?
2013. nov. 30. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A dátumot figyelembe véve simán lehet beágyazódásos vérzés. Drukkolok. :)

Nekem a második Clostis hónap hozott sikert, de nagyon sok nőnél már az elsőnél sikerül.

Én tuti vennék tesztet. ;)

2013. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Érzem azt is, hogy kicsit fel van puffadva az alhasam, mintha tele lenne levegővel, nem tudom, hogy ez számít-e valamit. De akkor veszek tesztet, köszi! :) Gratulálok Neked a babához! :)
2013. nov. 30. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet a puffadás is a terhesség jele. Én is most vagyok első clostys hónapban és egy héttel ovu után :) Én is reménykedem.
2013. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor pont egyszerre vagyunk :)) Szorítok nagyon!! Majd írd meg légyszi hogy vagy, mikor tesztelsz :) Köszi!
2013. nov. 30. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Lányok, nagyon szorítok! Én is puffadtam rettenetesen, meg érzékeny volt a mellbimbóm is.
2013. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :)) Most is érzem a nyilallásokat, szóval kicsit bizakodom...:)
2013. dec. 1. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy dec. 9-én teszteljek, akkor leszek ovu után 14 nappal. Remélem nem jön meg addig. Vezetsz hőgörbét? Ha igen légyszi töltsd fel. Az enyém itt van, mára volt egy kis hőesésem, de még a vonal fölött van a hőm. Nem tudom, hogy ebből lehet-e még terhesség? Valakinek volt így és terhes lett??? [link]
2013. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja még valami.. Voltál uh-on ovu óta. Én kaptam tüszőrepesztőt, attól nagyon nyilalt nekem is a petefészkem mindkét oldalon. Utána viszont már csak a jobb oldalon és kiderült, ott megmaradt a tüszőm, nem repedt meg csak a balodali.
2013. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Teszteltél már?

2013. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!