Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan aki többször...

Van itt olyan aki többször egymás után elvetélt, úgy hogy még nincs gyereke?

Figyelt kérdés

Tudon ez nem teherbeesési probléma, mindig hamar összejön; de nagyonfàj h soha nem marad meg... :(

Fiatal vagyok, 25 éves és màr a màsodik babàmmal vetélek el...


2013. dec. 15. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de ez igenis teherbeesési probléma. Hányadik héten vetélsz el? Volt kivizsgálés? lehet hormonális oka )progeszteron hiány, Inzulin rezisztencia) és lehet genetikai is. Kettö után nem árt kivizsgáltatni.
2013. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az első babóval pont 8 hetesen, de kb 5 hetesen megàllt a fejlődésben (csak petezsàk volt szikhólyaggal) most pedig kialakult az embrio de nincs életjelenség és kb 1, 5 héttel van lemaradva. 1 hetet kaptam h spontàn beinduljon. Ma vagyok 8 hetes de kb 6hét pàr naposnak felel meg.

Kivizsgàlàst csak a 3.vetélés utàn kezdenek el... (külföldön élek)

Hàziorvossal tudok egyezkedni vérvétel pajzsmirigy vizsgàlst terén.

Nem tudom mi lehet a baj.... :(

2013. dec. 15. 09:31
 3/8 Roberta77 ***** válasza:
2013. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy is elég volt. Azóta nem is merek próbálkozni, pedig már majdnem fél éve volt. :(
2013. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én így vagyok.26 éves vagyok.Tavaly decemberben és idén júniusban volt vetélésem.Januárban kezdjük a kivizsgálásokat.Mi nem adjuk fel.Én is nagyon össze voltam törve a második után,elmentem egyből orvoshoz,hogy segítsen,de elhajtott,mert még nem telt el az a bizonyos egy év.
2013. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnàlom h ez veletek is megtörtént... :(

Utolsó te hàny hetesen vetélték el? Spontàn?

Drukkolok h megtalàljàtok az okát a vetéléseknek.


Utolsó előtti, talàn az segítene ha ismét terhes lennél. Elhiszem h félsz...

Én is félek, de nem adjuk fel... :)

Mi lehet h csak 1 mensit vàrunk most meg...mivel külföldön élünk és itt csak 3.vetélés utàn kezdenek el vizsgàlódni. Úgy vagyok vele h ha baj van és megint elvetélek majd akkor legalàbb túlleszünk a 3.on és legalàbb foglalkoznak velünk. Tudom h 2-3 hónapot ajànlanak; első utân is kivàrtuk és mégis baj lett... :( de bízom benne h harmadjàra minden ok lesz :) vettem méhpempőt is...hàtha segít...

Teljesen tanàcstalan vagyok h mikor is vàgjunk ismét bele...

K.

2013. dec. 19. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen vesztettem el mind 2 babát.Én most folsavat és vitamint szedek,azt mondják az segít.Majd meglátjuk.Én is sok sikert kívánok neked,és persze kitartást.
2013. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen spontán vetéltem el.
2013. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!