Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Próbálkoznál még babával 2...

Próbálkoznál még babával 2 vetélés és egy beteg magzat után (meg kellett szakítani a terhességet élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenesség miatt), ha már lenne egy gyereked?

Figyelt kérdés
Vagy nem tennéd ki magad több fájdalomnak és elfogadnád, hogy 1 gyerekkel is lehet boldog családod?
2013. dec. 19. 09:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogyha már lenne egy gyerekem és 3 nem sikerült terhességen lennék túl, lemondanék egy 2. gyerekről. Nem tudnám elviselni, hogy ennyiszer nem sikerült és mindegyik vetélésbe egy kicsit belerokkannék.
2013. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én annyira félnék tőle, hogy beteg lesz, hogy nem próbálkoznék. Egy gyerekkel bőven lehet boldognak lenni.
2013. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én 2 vetélésen vagyok túl,mind a kettő nagyon korai szakaszban történt,a 6.héten.Mi még nem adtuk fel,hiszen lehet csak hormon problémám van(jövő hónapban kezdjük a kivizsgálást).Semmi sem utal,hogy nem lehet egészséges gyermekem.Szóval mi küzdünk. :)
2013. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az újabb próbálkozás előtt mindenképpen megpróbálnám kideríteni miért voltak a vetélések, de nem adnám fel! :-)


Van egy kolléganőm, aki 4!! vetélés után szült két egészséges gyermeket, akik azóta már felnőttek.

Szóval szerintem feladni, az nem megoldás. :-)

2013. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én meddőségibe mennék a helyetekben, ott csinálnak egy csomó kromoszóma vizsgálatot (mis most épp itt tartunk), és ha az előzményekről vannak orvosi papírjaid, akkor lehet hogy lombikozhattok úgy, hogy megvizsgálják az osztódó zigótákat, és csak az egészségeseket ültetik vissza!

Ha emellett döntötök, akkor is érdemes nagyon szétnézni a palettán!!! Mi majd' 3 év után jutottunk el idáig; de már bánom hogy annyi pénzt és időt, és fájdalmat áldoztunk fel ahelyett, hogy rögtön itt kezdtünk volna!

2013. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést sajnos én is kiírhattam volna. Mi még próbálkozunk, de iszonyat nehéz hónapokat élek.
2013. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én pénteken vetéltem el 2. alkalommal. Angliában élek, sajnos itt csak a 3. után vizsgálnak ki. A magánorvos megfizethetetlen. Az egyikkel 12 hetesen vetéltem el, de a magzat 5 hetes volt, hetekig barnáztam, 1 hétig véreztem, csak ekkor néztek meg, de nem adtak rá semmit, itt nem adnak hormon tabit és nem számít a terhesség a 12. hét betöltése előtt. A másikkal már magán uh-ra mentünk 8 hetesen. Ikrek lettek volna, de 7 és 6 hetesen megálltak a fejlődésben. Nagyon fáj, nagyon friss, és ugyanazt érzem, mint az elsőnél. Azonnal pótolni akarom, mert ez az üresség borzalmas. Próbálkoznom kell még egyszer kivizsgálás nélkül. Furcsa, de tényleg úgy van, ahogy sok nőtöl olvastam. Csak akkor tud teljesen felgyógyulni belőle az ember, ha újra teherbe esik. Én is ezt éreztem, és tényleg így volt, és most is így érzek. 1. menszeszt mindenképp megvárom. A másik vetélésem májusban volt, a hosszú kihagyást már kipróbáltam, nem segített, hátha a rövidebb kihagyás segít. De néha meg arra gondolok, van e jogom még egy babát "kinyírni". Már van egy egészséges lányom, 3.5 éves, ő is itt, Angliában született, semmi baj nem volt terhesség alatt. Még egy terhességet bevállalok, utána....nem tudom.....remélem nem kell már erről döntenem. Csak 2 babát szerettünk volna mindig is. Teherbeeséssel nincs gond, azonnal teherbe esek. Hormonproblémára utaló jelek voltak az 1. vetéléssel és vetélés utáni menszeszekkor, vettem is progi krémet, mivel gyoszihoz nem tudok hozzájutni, de így is elhalt, így már nem tudom, mi a bajom. Várni már nem akarok, a lányomnak játszópajtást szerettem volna. De nem csak ezért akarok gyereket, hanem mert mindig 2-öt akartam és úgy, hogy tudjanak játszani. De már hány év lesz köztük, mire sikerül?
2014. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Kedves 15 válaszoló! Megkérdezhetem hogy sikerült e lombik útján egészséges baba? Valóban ki válogatják a beteg sejteket? A kromoszóma vizsgálatokat melyik kórházban, meddőségibe végezték el? Köszönöm válaszát!
2019. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!