Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az ilyen szép biztató görbéből...

Az ilyen szép biztató görbéből miért nem lesz baba?

Figyelt kérdés

[link]

Ez már nem az első ilyen görbém. Még a dokim is azt mondta, hogy ez nagy valószínűséggel baba. De eddig egyszer sem lett belőle semmi. Sajnos van betegségem bőven (pcos, ir, magas prolaktin, pm alulműködés), de miért csinálja ez velem a szervezetem? Ilyenkor mindig egy kicsit elkezdek reménykedni,aztán 2-3 nap múlva jön a nagy pofára esés. Habár már 8 év alatt meg szokhattam volna!

Tudom nem tudtok válaszolni a kérdésemre, mert még az orvosom sem tudott választ rá. Ne haragudjatok csak megint jól esett panaszkodni! Máshol nem tudok, mert mindig jönnek a közhelyekkel meg a hülyeségeikkel amiktől én csak idegbajt kapok, nem pedig megnyugszom.


2014. jan. 15. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is jó volt :) 21.ik napon 21 ng/ml, ami a referencia érték fölött volt ráadásul. És mégis ez segített, a doki szerint előfordulhat, hogy általánosságban jó az érték, de az én szervezetemnek mégis kevés volt ahhoz, hogy megtartsa a babát...előfordulhatnak egyéni eltérések. Mi megpróbáltuk, hogy "ráerősítettünk", és első hónapban sikerült :)
2014. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér! Már veszteni valóm nincs. Rá fogok kérdezni! Köszi!
2014. jan. 16. 10:34
 13/16 anonim ***** válasza:
tesztelj egy 10-es érzékenységűvel, már kimutatja a 10.naptól, ha baba van. Ha halvány pozitív, irány a doki és írjon utrogestant, még akkor is, ha jó a progid!!!!!
2014. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az ilyen szép görbék egy dolgot jelentenek : volt peteérésed. Ennyit és nem többet. Hogy volt-e megtermékenyülés, elkezdődött-e a beágyazódás, azt nem tudja a görbe megmutatni. PCT teszten voltatok már?

Nem akartok a várakozás helyett továbblépni? Lehet hogy egy inszemináció segítene. Megértem az elkeseredésedet, nincs annál rosszabb, mint amikor elvileg minden rendben, mégsem sikerül.

Ennyi idő után én már biztosan felkerestem volna egy meddőségi klinikát, ott szinte mindenkinek tudnak segíteni.

2014. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pct teszten túl vagyunk és már 4 sikertelen inszemen is. Járok meddőségibe, csak amíg a hormonjaim nincsenek rendben a dokim szerint addig nincs értelme folytatni. Elméletileg márciusban folytatjuk.
2014. jan. 18. 13:22
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy tegnap du megjött.
2014. jan. 18. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!