Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Folyamatosan feszít a jobb...

Ikszdéé31 kérdése:

Folyamatosan feszít a jobb petefészkem, mi lehet?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát.Pontosan egy hete a peteérés környékén voltunk együtt.
2014. jan. 20. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
felfázás esetleg?
2014. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, remélem, baba.
2014. jan. 20. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felfázás vegyél Floragynt nagyon jó a ph -nak.
2014. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :/
2014. jan. 20. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Most azt vártad,h azt irják,h baba? Ha 1 hete voltatok együtt akkor még csak most kezdődhet a beágyazódás és ha el is kezdődött,nem jelenti azt,h be is fejeződik rendesen,m az is lehet,h nem tud megtapadni. Elég lesz,ha ezen 1-2 hét múlva gondolkodsz és esetleg majd akkor keresel jeleket.
2014. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem jeleket kerestem "kedves" utolsó. Egyszerűen csak érdekelne, hogy mitől van... Amúgy meg olvastam, hogy volt akinek pont így volt...
2014. jan. 20. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,volt,akinek pont igy volt,de volt olyan is,akinek pont ez jelentette azt,h nem sikerült. Mindenki más,nincs 2 egyforma ember,se terhesség. Nekem pl az ilyen feszités felfázást jelentett.
2014. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!