Már lassan hogy egy éve probálkozunk a párommal de nem jön össze a picike Mit tegyünk? .

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsokat mit lehetne tenni..

#gyerek #baba #probléma #vállalási #problémák gyermek
2014. jan. 23. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Probaljatok ne rägörcsölni a dologra.Hidd el tapasztalatbol beszelek. Sokszor mi is nagyon akartuk es stresszeltünk miatta, rengetegszer ägybabujtunk es semmi.Aztän utäna megbeszeltük, hogy ne azert sze.eljünk, hogy összejöjjön a gyerek, hanem mert elvezzük. Es läääm 8 honapos terhes vagyok.

Probäljatok igy hozzäällni.

Ha egy ev utän sem jönne össze, akkor a päroddal együtt menjetek el vizsgälatra.

Sok sikert nektek!

2014. jan. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 adriennjeni ***** válasza:
Először is, ha úgy gondolod valami gond van menjetek vizsgálatra.Ne csak téged vizsgáljanak, a párodat is. Mi is így jártunk, 3 évig nem sikerült teherbe esni, azt hittem velem van baj, közben a párommal volt, műteni kellett volna.Belenyugodtunk, hogy akkor majd műtét után...azonnal teherbe estem és van egy 4 hónapos Kislányom! Kitartást!
2014. jan. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is a nem ràgörcsöles jött be,màsfèl èv utàn abban a hónapban jött össze mikor2x ha együtt voltunk, ràadàsul abban az idõszakban le is mondtunk a dologról...
2014. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Orvosi kivizsgálás - mindkét félnek!

2. Életmódváltás - mindkét félnek! Vitaminok, sport, egészséges táplálkozás, sok alvás, cigiről leszokni, alkoholt csökkenteni.

3. Méhpempő, E-vitamin, D-vitamin, cink - mindkét félnek!

4. Szerintem nem árt, ha a lelki okokat is megpróbáljátok kideríteni, pl. pszichológus vagy kineziológus segítségével.


Sok sikert!

2014. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal amit az utolsó írt, én is ezt javasolnám.


Mi egyébként egyből az orvosi vizsgálattal kezdtük, mert nem akartunk üres köröket futni. Apró eltérések voltak csak, de szerintem megérte, mint egy évig próbálkozni és azon gondolkodni, vajon miért nem jön össze.

2014. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Az első kommentelőnek sok sikert a babához gratulállok!:)

2014. jan. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!