Picsusz kérdése:

Lehet terhesség előjele?

Figyelt kérdés
Decemberben voltam petevezeték átjárhatósági műtéten(nem voltam elzáródva,a kis cisztákat amiket láttak kiszurkálták)utána időben meg is jött.Most van az első hónapom a babára,így 2-3 naponta együtt is volt a férjemmel.Ma vagyok a 24. napomon.De egy pár napja nyomást érzek mindkét oldalon,mintha megjönne,és mivel egy pár napja enyhén viszket a mellbimbóm,nyomásra a jobból,pár csepp átlátszó,majd félig tejszerű folyadék jött.Előtte soha nem volt ilyen,a műtét előtt a hormonjaimmal is minden rendben volt.Nem értem mitől lehet ez.Lehet a terhesség jele?Olvastam már itt,hogy másnak is ilyen hamar volt,és babás lett.De jó lenne....
2014. jan. 23. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Átjárhatósági után szinte egyből teherbe lehet esni :) Nem egy ilyet olvastam már:) Tüneteid alapján jó esélyel vársz babát. De azért még ne éld bele magad :) Mikorra várod? (nemvárod)
2014. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jövőhét fele kellene megjönnie.Nagyon jó lenne,mert 3 éve várunk már a babára.Én is nagyon reménykedek benne,sokat olvastam róla,hogy ilyenkor a műtét után nagy az esélye rá.Nem voltam elzáródva,kis cisztákat találtak,amiket kiszúrkáltak.Hormonjaim,cukrom jó,semmi elváltozást nem találtak a műtétkor.Tesztet még nem akarok csinálni,hamar lenne.Olyan sokat csalódtam már,hogy azért félek.3 hónapom van most a babára,utána inszem.De odáig nem akarok már eljutni.
2014. jan. 24. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!