Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 21 éves lány vagyok és kétségb...

21 éves lány vagyok és kétségbe vagyok esve hogy lehet nem bírok teherbe esni! Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal több mint féléve nem védekezünk és probálkozunk hogy kisbabánk lehessen! Szinte majdnem mindennap van együtt lét mégse estem eddig teherbe! Nem voltam még ilyen meddőségi vizsgálaton meg nem is nagyon tudom hogyan zajlik a menete de viszont nőgyógyásznál voltam és egészséges méhem, petefészkem van! Kicsikoromba meg timidzser koromba felfázási problémáim voltak évegik de már nincsenek ilyen problémáim! Nagyon szeretnénk kisbabát és már nézegettem egy-két tippet de nem tudom mi a tuti és mire hallgassak! Kérlek segitsetek adjatok tippeket vagy kicsit tarsátok bennem a reményt hogy lesz kisbabám mert nagyon levagyok törve :(

2014. febr. 8. 21:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A gyertyázás mit jelent? Nem hallottam még róla! Köszönöm amugy a segitségeteket és hogy időt szántok arra hogy írjatok! Nagyon jól esik! Mi tényleg nagyon szeretnénk és tudom hogy a legnagyobb boldogság várna ránk meg a picire ha összejönne!
2014. febr. 8. 22:20
 12/27 anonim ***** válasza:
65%
Nekem voltak nőgyógyászati problémáim, több műtét, a menstruáciommal is voltak gondok ezért nagyon féltem, hogy nem lesz egyszerű teherbe esnem. 23 éves voltam, a nőgyógyászom javasolta a hőmérős módszert, hogy megtudjam van-e peteèrèsem. Elkezdtem a mindennapos hőmérőzést, így megbizonyosodtam róla, hogy van peteérés, az együttléteket arra a napra időzítettük. Az első teszt pozitív lett! Olvass utána, tényleg sokat segít abban hogy mikor is érdemes próbálkozni, remélem te is hamarosan szorongathatod a két csíkos tesztet! :-)
2014. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
41%
A gyertyázás azt jelenti ha felemeled a lábad gyertyába szeretkezés után :) ha pontos a menstruációd kb ki tudod számolni a termékeny időszakot vagy segíthet az ovulációs teszt :) Nyugi ne aggódj hamarosan összejön nagyon drukkolok neked!:) Ja és inkább 2-3 naponta legyetek együtt :)
2014. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mégegyszer is hogy ilyen kedvesek vagytok és segítetek! Elmegyek újra nőgyógyászhoz meg veszek ovulációs tesztet meg odafigyelünk hogy 2-3 naponta legyünk együtt meg gondolkozom azon hogy már most elkezdjek baba vitamint szedni hátha azis elősegíti! Bár nem tudom melyiket meg mit szedjek mert azt mondják hogy az Elevit a legjobb de ahogy látom a fórumokat van egy két negativ dolog róla :/
2014. febr. 8. 22:47
 15/27 anonim ***** válasza:
Tök hasznos dolgokat írtak a válaszolók...egy dolog bosszant, hogy mindenkit lepontoznak....
2014. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hogy megy ez a lepontozos dolog.. :/
2014. febr. 8. 22:58
 17/27 anonim ***** válasza:
A vitamint mindenképp dokitól kérdezd!:) A gyertyázás válaszoló voltam :) Amúgy elevitről én is rosszakat hallottam, de ne halgass senkire csak az orvosra:)
2014. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Szia. én is 2 évig próbáltam teherbe esni, lassan 23 leszek és már 13 hetes vagyok :)

legyetek ritkábban együtt. a kis katonák több napig is elélnek odabent, de viszont ha minden nap együtt vagytok, lehet nincs idejük újraszaporodni. nekünk akkor sikerült mikor egy hónapban 3x voltunk együtt :) igaz én akkor már az orvoshoz akartam menni, de nővérem adott barátcserjét és két hétig szedtem és segített teherbe esni és a nővérem is terhes lett egy hónap szedése után.

nem azt mondom hogy kezdj el magadtól gyógyszert szedni. legyetek együtt 2-3naponta, figyelj oda magadra, mozogj...stb, esetleg ha ismerős dokid van vérvételt csináltathatsz hogy a hormonjaid rendben vannak e. ez kb 2-3vérvétel és kész. nekem anno évekkel ezelőtt kiderült egy vérvételből hogy nagyon alacsony a progeszteron szintem (ez segít a beágyazódásba, a méhnyálkahártya állapota javításában, vagy ilyesmi :) ) és szerintem nekem azért volt elég ez a két hetes barátcserje mert kicsit feltuningolta ezt a hormonomat és be tudott ágyazódni :) olvass utána :) én napokig olvasgattam mielőtt elkezdtem szedni és persze a nővérem pozi tesztje is megadta az indulatot :) sok sikert. :)

2014. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 adriennjeni ***** válasza:
Egyátalán nem kell kétségbe esni, Mi 3 évig próbálkoztunk. Ha az Orvos azt mondta, hogy egészséges vagy, akkor ne kombináld be magadnak, hogy nem. Ha rágörcsölsz rosszabb!!! Ha minden nap együtt vagytok az sem jó!
2014. febr. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
szia. én is 21éves vagyok nekünk 8hónap után jött össze:) én szedtem a gravidát és 2-3naponta voltunk együtt. és néztem a peteérést. de úgy jött össze hogy aktus után fel tettem a 2lábam a falra a derekam kipóckoltam párnával és úgy maradtam ka fél órát. sok sikert:) 17hkm
2014. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!