Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 21 éves lány vagyok és kétségb...

21 éves lány vagyok és kétségbe vagyok esve hogy lehet nem bírok teherbe esni! Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal több mint féléve nem védekezünk és probálkozunk hogy kisbabánk lehessen! Szinte majdnem mindennap van együtt lét mégse estem eddig teherbe! Nem voltam még ilyen meddőségi vizsgálaton meg nem is nagyon tudom hogyan zajlik a menete de viszont nőgyógyásznál voltam és egészséges méhem, petefészkem van! Kicsikoromba meg timidzser koromba felfázási problémáim voltak évegik de már nincsenek ilyen problémáim! Nagyon szeretnénk kisbabát és már nézegettem egy-két tippet de nem tudom mi a tuti és mire hallgassak! Kérlek segitsetek adjatok tippeket vagy kicsit tarsátok bennem a reményt hogy lesz kisbabám mert nagyon levagyok törve :(

2014. febr. 8. 21:11
1 2 3
 21/27 HorváthNikoletta ***** válasza:
szia én is 21 éves vagyok mi október közepe óta próbálkozunk akkor hagytam abba a gyógyszert és ebben a hónapban nem jött meg a tesztem meg negatív lehet a gyógyszer miatt,nem vagyok elkeseredve összejön ha jönni akar.
2014. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos mi is ugyanebben a cipőben járunk, csak mi már 8 hónapja próbálkozunk. De én is azt tudom mondani, mint az előttem szólók, hogy még nem érdemes elmenni ilyen vizsgálatra, nekem is azt mondták hogy egy éven belül ne menjek és semmiképpen se görcsöljek rá. drukkolok nagyon :)

2014. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát nagyon örülök és jó babázást kívánok mindannyiotoknak akik írták hogy már összejött nekik a pici :) örülök hogy nem egyedül járok ilyen cipőben! Remélem nekünk is összejön és úgy fogom szorongatni a pozitív tesztet ahogy ti is! Köszönöm mindenkinek a sok jó kívánságot! Teljes szívből remélem hogy minket is megálld az Úr egy babával :) már egyáltalán nem vagyok letörve hála nektek :)
2014. febr. 9. 22:38
 24/27 anonim ***** válasza:
Szia. Vitaminból nekem az orvosom is a gravidát ajánlotta. Mielőtt összejött a baba elkezdtem szedni a vasat (vitaday 1x1) mert szédültem. Nem is gondoltam abban a hónapban a babára, mert elkeseredtem az előző hónapok sikertelenségén. Hát, mikor nem számítottam rá, akkor jött össze. Nem tudom, hogy a vas segített, vagy pszichésen, hogy nem görcsöltem rá. Nagyon szurkolok nektek,hogy összejöjjön a baba!
2014. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

szia! Remélem ebből merítesz erőt! :)

28 éves vagyok, a férjem 30. 2 éve próbálkoztunk a babával már. Nagyon lelkiismeretes nődokim van, mindent néztük az uh-os peteérés követéstől volt hsg-m is (átjárhatósági vizsgálat), és a férjemnek a spermavizsgálatig. Minden eredményünk tökéletes volt. Hőmérőztem, ovuteszteztem az első év után, ez is igazolta, hogy van rendes peteérés, mégsem jött a csoda. 2 év után már tervezgettük az inszeminációt, mert egyszerűen nem volt rá magyarázat, miért nem sikerül. Még előtte javasolta a dokim, hogy próbáljam ki az Inofolic-ot, egy új szer, sejtregeneráló. Rendeltem egy dobozzal a netről, és a felét tudtam csak meginni, a másik fele itt áll a polcom, 22 hetes kismama vagyok. Abban a hónapban sem csináltunk bármit másként; ittam a teákat, szedtem a femibion800-at, két naponta voltunk ovu körül együtt, gyertyáztam. Valahogy mégis akkor sikerült.

Ne légy elkeseredve, mert leszel te is Anyuka! Én is baromira vágytam kisbabára, ráadásul van közöttünk 7 év, engem ez is frusztrált a végén, hogy lassan 30 vagyok.

2014. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

szia!

Sok hasznos tanácsot kaptál a kedves hozzászólóktól! Sajnos sokan vagyunk hasonló cipőben és a sikertelen hónapok mindenkit megviselnek, mind kétségbeesünk. Én 27 vagyok és mi is lassan 1 év próbálkozunk a babával. Az a helyzet hogy tényleg mindenkinek más jön be. Én is egyszer elkezdtem szedni barátcserjét majd amikor elmentem az endokrinológusomhoz azt mondta hagyjam abba nem kell szednem semmit mert a hormonjaim teljesen rendben vannak. na mondom, így legyen okos az ember a nődoki javasolja, az endós nem. Szóval türelem, tudom nehéz, de még tényleg borzasztóan fiatal vagy, biztosan hamarosan sikerül.

2014. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 21 éves vagyok, illetve lassan 22.19 éves voltam amikor úgy voltunk vele nem baj, ha jön(Nálunk ez nem volt meglepő, de valószínű, hogy emiatt sokan elítélnének, mert sajnos ilyenek vagyunk)!Jött is, de sajnos elvetéltem.Fél év szünetet javasolt az orvos.Azóta már tervezzük is a babát hát sikertelenül.Lassan 2 éve várunk a babára.Sajnos a kor már nem számít!Most fogynom kellett és most megyek vissza és elkezdődnek a kivizsgálások rendesen (eddig csak PCOS-t és IR-t néztek).

Szóval, ha nem jön és eltelt egy év akkor menj el orvoshoz!És ne hagyd neki, hogy a korod miatt ne foglalkozzon veled, mert senkinek nincs köze hozzá, hogy ki mikor szeretne gyereket vállalni, ezt neked kell érezned.

Sajnos tippeket nem nagyon tudok adni, mert nekem nem vált be semmi ovutesztet is csináltam az se!Sokat mondják a hőmérőzést!

De még bőven van időd az egy évig, lehet már ez a hónap sikeres lesz, KITARTÁST és NAGYON DRUKKOLOK.

2014. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!