Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Borzasztó lelkiismeret furdalá...

Borzasztó lelkiismeret furdalásom van. Kinek, mi segített ebben leginkább?

Figyelt kérdés
Múlt héten vérkép alapján kiderült, hogy terhes vagyok HCG 153. Viszont a cigarettát még nem sikerült letenni. Igaz, hogy kb 1/3-ra már sikerült lecsökkenteni, ami napi 7-8 szál, de borzasztó nehéz. Rohadtul kívánom még mindig. Uh még csak holnap lesz. Akkor keresünk majd petezsákot. Volt valaki hasonló helyzetben. Most úgy érzem, hogy egy kis biztatásra lenne szükségem. Tudom sokan leszúrnak majd most ezért, de ha valaki, akkor én ostorozom magam ezért legjobban.
2014. márc. 12. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem foglak leszúrni ezért, de tény, hogy le kell tenned. Nálam a csökkentős módszer nem jött be, mindig meginogtam. Egyszer aztán nem vettem több csomaggal és bár őrülten szenvedtem, nem szívtam többet. 3 hónap kellett, hozzá, hogy ne gyötrődjek, de megérte. Azóta az ízeket is jobban érzem és nem vagyok olyan fáradékony. És nemsokára szülök :)
2014. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel most még nem a placenta táplálja a kicsit, nincs akkora baj.

De tedd le! Tökéletesen látod, hogy hülyeség szívni. Egy anya attól anya, hogy azt teszi, ami a gyerekének jó. Jár a gyerekednek az, hogy a lehető legegészségesebb környezetben fejlődjön.

2014. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A baba érdekében a 8. hétig legkésőbb hagyd el. Legyen ez egy határ. Onnantól, hogy áll a lepény, kizárólag árt. Vizionáld magad elé, ahogy szépen meszesíti a lepény ereiet a cigi, majd azt, hogy mennyire fogod verni a fejed a falba, ha ő születik emiatt oxigénhiánnyal, és lesz örökre ágyhoz kötött. Nekem ez bőven elég lenne, hogy elmenjen a kedvem minden, de minden egyes szál cigitől. Mondom ezt úgy, hogy attól a naptól, hogy babát kezdtün ktervezni, elvágólagosan letettem a cigit (bár én csak napi 2 szálat szívtam, és fél évvel azelőtt szoktam rá, addig csak egyetemi bulikban szívtam el egyet-egyet). A férjem egyébként orvos, ha ő belekezd egy felsorolásba, hogy miért ne, az embernek még az élettől is elmegy a kedve. Ezt most én nem teszem, de ha ezeket a fentieket képzeled magad elé, akkor szerintem nem igazán lesz kedved hozzá. Legalább is nekem ez bejött.
2014. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olvasd el Allen Carr könyvét, és többet nem akarsz majd cigizni.
2014. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!