Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szülés 37-38 évesen - nem késő?

Szülés 37-38 évesen - nem késő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 37 éves elmúltam, nagyon szeretnénk a férjemmel babát. Tavaly teherbe estem, de 3 hónaposan missed AB-al lett vége a dolognak... Van köztetek olyan, aki 37 éves kora körül szülte az első gyermekét? Az orvosok szerint ez még nem nagy kor, de félek, hogy a gyakorlat mást mutat.
2014. márc. 25. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat aki 41, sőt olyat aki 43 évesen szült, bár nem elsőt, de szerintem ez mindegy. Mindkét gyerek makk egészséges.
2014. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Anyukám ebben a korban szülte húgomat. Meg mondom az őszintét, h most 50 éves és a 12 éves lányhoz nincs türelme, egyáltalán és kész katasztrófa a lány viselkedése is.
2014. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 évesen estem teherbe és 39 évesen szültem. Egy gyönyörű, egészséges 4 hónapos kislány anyukája vagyok. Második próbálkozós hónapban estem teherbe.Zavartalan volt a terhességem. Bizonyos eredményeim jobbak is lettek, mint egy fiatal kismamának. Szóval nem késő, a problémák nem a kor miatt vannak. Egyébként, most hogy itt van velem a kis drágám, azt mondom hogy sokkal előbb kellett volna őt megszülnöm, hogy minél több időt vele tölthessek az életemből. Apukája viszont ilyenkor azt mondja ,hogy az együtt töltött idő minősége a fontos!
2014. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen szültem az elsőt, 37 évesen a másodikat. Terhességeim , szüléseim komplikációmentesek voltak, gyerekek egészségesek.

Ne parázz, a baráti társasagomban legalább 5 olyan pár van, akik 35 körül vállaltak gyereket.

2014. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

nem, nem késö szerintem.

az édesanyám 38 évesen szült engem, nem volt semmi gond (se vele, se velem)

2014. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
De ha mar egyszer elveteltel akkor elobb vizsgaltasd ki magad miert tortent.
2014. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én anyukám is 38 évesen szült, még 1997-be. :) Akkoriba (állítólag) elég késői volt, mára ennyi évesen "divat" szülni.
2014. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Hát szerintem igen késő.
2014. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5. vagyok engem 82-ben szült :) addig azzal "kezelték", hogy nem lehet gyereke..majd amikor kiderült, hogy az akkori férjével volt probléma és nem vele, elváltak, rátalált apumra és hipp-hopp 1,5 évre megszülettem én és az öcsém is
2014. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok biztató választ, örülök, hogy sok a jó tapasztalat :) A kivizsgálást javasló válaszolónak: mire észrevették, hogy halott a baba, addigra nem volt megállapítható, hogy a kromoszómarendellenesség fennállt-e. A gyanú megvolt rá, de egy orvos sem merte "írásba" adni, h a tarkóredő nem volt rendben. Egyébként vírusfertőzés vitte el a babát. Az orvosom kivizsgálást nem lát indokoltnak.
2014. márc. 25. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!